בריא לדעת

8 מזונות אשר פותחים את העורקים הסתומים בצורה טבעית לגמרי

שיתוף
וואטסאפ
ציוץ
שלח לחבר/ה
הצטרפו בחינם לקבוצת הוואטסאפ שלנו, מספר החברים מוגבל!
וואטסאפ vip

במאמר זה אנו מציגים לפניכם 9 מזונות אשר יעילים ביותר בתהליך של ניקוי העורקים ומניעת מחלות קשות.

תרד
צמח זה הוא מקור מצוין של חומצה פולית ואשלגן אשר מסייעים במניעת יתר לחץ דם.

שׁוּם

שום הוא צמח שנמצא בשימוש מאז ימי קדם לטיפול במגוון מחלות. הוא משמש בעיקר לטיפול בלחץ דם גבוה, ומחלות לב, אך מחקרים רבים הראו כי יש לשום השפעה מאוד חזקה במניעת טרשת עורקים כליליים.

מיץ חמוציות

עם רק 3 כוסות בשבוע אחד של המיץ זה, תוכלו לפתוח סתימות בעורקים בהצלחה. מיץ זה מגביר את היכולת של התאים לקלוט שומנים ולייצר אנרגיה, ואינו מאפשר לשומן להצטבר בכלי הדם.

עגבניות

חוקרים קוריאניים טוענים שנמצא מרכיב בעגבניות, אשר מסייע למנוע התקשות עורקית. מרכיב זה נקרא ליקופן והוא מה שנותן צבע אדום לעגבניות. יתר על כן, הם גילו כי דווקא לנשים עם רמות גבוהות של ליקופן בדם ישנן פחות בעיות עורקים.

שיבולת שועל

סיבי שיבולת שועל הם הרכיב המסיס העיקרי ולכן אינו מאפשר יצירת כולסטרול. סיבים אלו נצמדים לכולסטרול ומסייעים בפליטה שלו מהגוף.

רימון

לרימונים יש תכונות נוגדות חמצון אשר מסייעות במאבק נגד התקשות העורקים, הם עוזרים להפחית את הנזק לכלי הדם ומונעים את התקדמות המחלה.

קיווי ומלון

רק כוס אחת של מלון וקיווי בכל יום יפתחו את העורקים שלכם. זאת בשל התכולה הגבוהה של נוגדי החמצון הקיימים בהם, ויכולתם בהפחתת הכולסטרול הרע.

ענבים

המרכיבים הבריאים ביותר בענבים הם פלבנואידים, רזברטרול וקוורצטין. הם טובים מאוד במניעת החמצון של הכולסטרול הרע ועוזרים למנוע סתימה עורקית.

בריא לדעת מציג מידע כללי בתחומי בריאות ואורח חיים ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ו/או מקצועי. תכני בריא לדעת אינם בגדר המלצה או עצה או ייעוץ רפואי. השימוש באתר באחריות בלעדית של הגולש/ת.
שתפו עם חברים ומשפחה, הם עוד יודו לכם!
שיתוף
וואטסאפ
ציוץ
שלח לחבר/ה
פינטרסט
טלגרם

תגובות לכתבה

בריא לדעת בשבילך

בריאות

איך לאמן את המוח שלכם להירדם בתוך דקה 1 או פחות

8 סימנים לדיכאון אחר לידה (ואיך מתמודדים איתם)

10 שיעורים שאנחנו צריכים ללמוד מבעלי חיים

11 סיבות מדהימות למה צריך לאכול סלרי בערב

באותו נושא