זרימת הדם לקויה, והרגליים והידיים קרות? הנה מה שאתם יכולים לעשות כדי לפתור את הבעיה הזו!

שיתוף
וואטסאפ
ציוץ
שלח לחבר/ה
לפני שאתה ממשיכים לקרוא, שמרו את מקומכם איתנו בקבוצות הוואטסאפ
קבוצות הוואטסאפ

גורמים שונים רבים יכולים לגרום לתופעה זו של רגליים וידיים קרות, כמו פעילות גופנית ירודה, יתר לחץ דם, סוכרת, טרשת עורקים, עישון ושימוש בסמים, או קרישי דם. התסמינים בדרך כלל מתפתחים לאורך זמן, ואתם צריכים ללמוד איך לזהות אותם בזמן. כאן אתם יכולים למצוא כמה תרופות טבעיות שיכולות לפתור את הבעיה ביעילות!

לצרוך יותר מים

עליכם לשתות לפחות שמונה כוסות מים בכל יום. זה ישפר את זרימת הדם שלכם פלאים. בנוסף, זה ישפר את העיכול, והתאים והרקמות יהיו מלאים בנוזלים החיוניים שלהם. אם אתם מבצעים פעילות גופנית מוגברת במהלך היום, הגוף שלכם ידרוש יותר משמונה כוסות מים.

גינקו בילובה

הוא משפר את זרימת הדם במוח אשר משפרת משמעותית את הזיכרון שלכם. ניתן גם להשתמש בו לטיפול בזרימת דם לקויה.

פלפל קאיין

פלפל זה עשיר בקפסאיצין. תרכובת אשר מגרה את הלב, ומחזקת את הנימים והעורקים. היא מנקה את כל הצטברות הפלאק בכלי הדם ובאותו הזמן מסדירה את זרימת הדם. היא גם מקלה על הסימפטומים של זרימת דם לקויה כמו כאבי ראש, כאבים, תחושות עקצוץ ברגליים, רגליים קרות וידיים.

שוּם

על פי מחקרים, נמצא כי שום הוא חיוני עבור בריאות הלב וכלי הדם. הוא מקטין את הסיכון לטרשת עורקים, בשל מניעת הצטברות של פלאק בעורקים, ועוזר להפחית לחץ דם.

ערמונים

התרכובת הפעילה בערמונים מחזקת את הנימים. הדבר מקטין באופן משמעותי את כל הדלקות ועוזר לזרימת דם תקינה.

שמנים אתריים כמו ג'ינג'ר, טימין, רוזמרין

לשמנים אתריים יש השפעה התרמוגנית על הגוף שלנו. הם משפרים את זרימת הדם ומקלים על חוסר התחושה בכפות הרגליים, ידיים, וגם עוזרים להרפות את השרירים המכווצים.

שמן דגים

חומצות השומן והאומגה 3 יעזרו לכם להיפטר משומנים בעורקים ולקבל זרימת דם טובה יותר. שמן דגים גם ישפר את הHDL בגוף, שהוא הכולסטרול הטוב בגוף שלנו.

ג'ינג'ר

אם אתם צורכים אותו באופן קבוע, הג'ינג'ר ימנע מחלות לב והיווצרות קרישי דם בגוף. התרכובות הפעילות שלו יעזרו לחמם את הגוף באמצעות זרימת דם מספקת.

בריא לדעת מציג מידע כללי בתחומי בריאות ואורח חיים ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ו/או מקצועי. תכני בריא לדעת אינם בגדר המלצה או עצה או ייעוץ רפואי. השימוש באתר באחריות בלעדית של הגולש/ת.
שתפו עם חברים ומשפחה, הם עוד יודו לכם!
שיתוף
וואטסאפ
ציוץ
שלח לחבר/ה
טלגרם

תגובות לכתבה

להיות בריאים יותר בכל פלטפורמה, הצטרפו אלינו