10 דרכים פשוטות ויעילות כדי להפוך את הגוף לבריא

שיתוף
וואטסאפ
ציוץ
שלח לחבר/ה
לפני שאתה ממשיכים לקרוא, שמרו את מקומכם איתנו בהצטרפו לערוץ
הצטרפו לערוץ

תאמינו או לא, יש הרבה דברים פשוטים שניתן לעשות כדי להישאר בריאים.

למעשה, כאן יש 10 דברים פשוטים שאתם יכולים להתחיל כבר עכשיו:

1.תזרקו את הג'אנק פוד

פשוט תשליכו אותו לאשפה. שכחו מכמה כסף שילמתם. תחליטו שאתם לא מתקרבים יותר למזון הזה.

2. תאכלו חטיפים בריאים

כן, והם נורא טעימים. אגוזים, פירות יער, ענבים, תפוחים, תפוזים, בננות … הרשימה נמשכת. זה צריך להיות די קל לאחר שסיימתם את סעיף מס'1 .

3. תשיגו ספר מתכונים פשוט ותקנו את החומרים
עבור אלה מאיתנו אשר לא טובים במיוחד בבישול, זה הכרחי. האמת היא שהחטיפים מסעיף 2 לא יחזיקו אותנו יותר מדי זמן. אנחנו צריכים לבשל משהו מדי פעם.

4. למצוא דרכים כיפיות להתאמן

האמת היא שרובנו – גם אלה שעושים זאת לעתים קרובות – לא אוהבים להתאמן. להתאמן זה פשוט לא כיף במיוחד, אבל זה דבר חיוני מאוד. לכן צריך למצוא ספורט שמשלב גם כיף, כמו למשל כדורסל וטניס, רכיבה על אופניים וטיולים.

5. תשיגו שותף לאימונים

בעוד רבים מאיתנו אולי לא אוהבים להתאמן, זה הרבה יותר כיף (או לפחות יותר נסבל) אם יש לנו חבר שם איתנו. חברים באימון מוסיפים קצת תמריץ נוסף.

6. שימוש במדיות חברתיות עבור מוטיבציה נוספת

האמת היא שרובנו על מדיה חברתית. אז, השתמשו בפייסבוק או פלטפורמה אחרת כדי להודיע​​ על הכוונות שלכם. אנחנו נוטים פחות לוותר אם אנחנו משתפים אחרים בתוכניות שלנו לחיים בריאים, שכן זה מוסיף מימד נוסף של אחריות.

7. לעשות שינויים קטנים

שינוי אורח החיים הוא מעבר קשה, אין ספק בכך. במקום לבצע את כל השינויים האלה בבת אחת, בצעו צעדים קטנים.

8. לא לעשן

אמנם זה ברור, אבל חשוב. זה דבר קשה לעשות, אבל יש הרבה תמיכה כדי לעזור לכם לנסות להיפטר מההרגל. שלא לדבר על כמה טוב זה יעשה לגוף ולנפש שלכם.

9. להפסיק עם משקאות אנרגיה

משקאות אנרגיה מוגזים הם כל כך נפוצים, אבל כל כך לא בריאים לנו. סוכר הוא אולי האשם הגדול ביותר באורח חיים לא בריא. אם אתה צריך את סודה או משקה אנרגיה לתקן, לבחור את מגוון דיאטה.

10. זכרו… תזונה לפני אימונים

זה נכון: דיאטה ותזונה הם יותר חשובים מפעילות גופנית … וזה אפילו לא תחרות קרובה. אתם יכולים לרדת במשקל ולהיות בריאים מהר יותר על ידי שינוי הדיאטה שלכם יותר ממה שתוכלו על ידי אימון של חמש פעמים בשבוע.

בריא לדעת מציג מידע כללי בתחומי בריאות ואורח חיים ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ו/או מקצועי. תכני בריא לדעת אינם בגדר המלצה או עצה או ייעוץ רפואי. השימוש באתר באחריות בלעדית של הגולש/ת.
שתפו עם חברים ומשפחה, הם עוד יודו לכם!
שיתוף
וואטסאפ
ציוץ
שלח לחבר/ה
טלגרם

תגובות לכתבה

להיות בריאים יותר בכל פלטפורמה, הצטרפו אלינו