10 עצות ליצירת אושר נוסף בחיים שלכם, עם מס' 6 כולם יסכימו!

הכתבות החזקות ביותר לפני כולם בקבוצות של בריא לדעת

במאמר זה, נדון בכמה דרכים מועילות שיעזרו לכם ליצור יותר אושר בחיים, החל מהיום.

1. אל תתעכבו על דברים שאתם לא יכולים לשנות.

"אם הבעיה ניתנת לתיקון, יש לכם משהו לעשות בקשר לזה, אז אין צורך לדאוג. אם היא לא ניתנת לתיקון, אז אין שום צורך לדאוג. אין תועלת בדאגה כלשהי"- דלאי לאמה
במילים פשוטות, לדאוג לא עושה דבר מלבד להוסיף מתח נוסף על החיים שלכם.

2. הזיזו את הגוף שלכם.

זה נאמר שוב ושוב על ידי אינספור מדענים וחוקרים כי אנחנו חייבים להתאמן על מנת להישאר בריאים. אין דרך לעקוף את זה, למרבה הצער, אבל המפתח הוא למצוא איזה תרגיל או ספורט שאתם באמת נהנים לעשות. כלומר, משהו שלא מרגיש כמו עבודה שחורה, במילים אחרות.

3. תעשו בחירות דיאטטיות טובות יותר

הגוף שלנו פשוט לא יכול לעבד מזונות מסוימים ביעילות. אנחנו גם בעלי חיים, ואנחנו דורשים ויטמינים ומינרלים מסוימים כדי לתפקד בצורה אופטימלית. הגבילו את הצריכה של בשר אדום, מזונות מתוקים או מלוחים, אלכוהול, וחומרים אחרים בעלי ערך תזונתי מועט.

תראו מה גדל באופן טבעי על הפלנטה הזאת, ותדלקו את הגוף שלכם עם זה.

4. תרגלו מדיטציה

בעולם המטורף שלנו, המהיר, אנחנו יכולים בקלות להיות בחוסר איזון עם עצמנו. לא משנה מה יש לכם בחיים, אתם חייבים לקחת את זמן ופשוט לנשום ולהתמקד ברגע הנוכחי. גם אם אתם לא אוהבים מדיטציה, אתם יכולים להתאמן בכל רגע נתון של היום מבלי לשבת ברגליים משוכלות על הרצפה בחדר שקט מחוץ לחברה. אתם יכולים להביא את המודעות שלכם ואת הגוף בכל נקודה במהלך היום; במפגש עבודה, במכונית בדרך הביתה, במכולת, בזמן האימון, וכו '. תשומת הלב פשוט פירושה להיות מודע למחשבות שלכם ולרכז את עצמכם בתוך הרגע הנוכחי.

כתבות שבריא לדעת

התוצאה הרעה של ישיבה ממושכת וסכנותיה

דרכים טבעיות לרדת במשקל

7 דרכים לרדת במשקל בדרך טבעית!

5. תיפטרו מהעומס.

העולם החיצוני המבולגן הופך לעולם פנימי עמוס, לכן מומלץ לנסות מינימליזם כדי לסנן את הפריטים המיותרים ולהביא יותר מקום לסביבה שלכם.

6. התחילו להעריך את הדברים הקטנים בחיים.

בסוף חיינו, לא נזכור את כל הגאדג'טים הקרירים שקנינו או את הבתים המפוארים שבבעלותנו. נזכור את היחסים שלנו עם אחרים, ואת איכות החיים שחיינו. לכן, במקום תמיד לרצות יותר, אפשר ללמוד להיות מאושרים עם פחות. אל תתנו לחברות לפתות אתכם עם אשליות של אושר שהם רוצים למכור לכם.

7. התנדבו כדי לעזור לאחרים.

אנו יוצרים הרבה אומללות כאשר אנו מתעסקים רק בעצמנו ובבעיות שלנו. ניתן לתקן את זה בכך שנחזיר לעולם, כך שנוכל להיות קצת פחות עסוקים בעצמנו, ולעזור לאחרים לאורך הדרך. אל תשכחו את העולם שמחוץ לעצמכם כי הוא זקוק נואשות לעזרה.

8. נסו דברים חדשים.

אומללות רבה נובעת משעמום ושאננות, כדי להילחם בזה, התחילו לשנות קצת את המצב. תאתגרו את עצמכם ותעשו דברים שגורמים לכם להנאה.

9. התנתקו כדי להתחבר.

למדו לשים את הטכנולוגיה בצד ולדבר עם האנשים סביבכם. אנחנו יצורים חברתיים, וזה לא השתנה מאז לידתם של בני אדם הקדמונים. אנחנו צריכים אחד את השני, אז אל תתנו למגמות של היום לקחת את הקשרים שלכם.

10. תלכו לאיבוד כדי למצוא את עצמכם.

זוכרים כשהייתם ילדים קטנים שרצים בשדות, מתיזים שלוליות אחרי סופת גשמים, ובוחנים את היער שליד הבית שעות על גבי שעות? לא הייתם צריכים להיות איפשהו בזמן מסוים, חוץ מארוחת הערב בזמן הארוחה. אתם יכולים ללכת לאיבוד בטבע ולחקור את התוכן של הלב שלכם. אז למה שלא תעשו את זה עכשיו? ביום שבו יש לכם זמן, תלכו למקום בטבע שתמיד רציתם לחקור, ולאבד את עצמכם שוב.

שתפו עם חברים ומשפחה, הם עוד יודו לכם!
שיתוף
וואטסאפ
ציוץ
שלח לחבר/ה
טלגרם

תגובות לכתבה

להיות בריאים יותר בכל פלטפורמה, הצטרפו אלינו

בריא לדעת מציג מידע כללי בתחומי בריאות ואורח חיים ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ו/או מקצועי. תכני בריא לדעת אינם בגדר המלצה או עצה או ייעוץ רפואי. השימוש באתר באחריות בלעדית של הגולש/ת.

בריא לדעת בשבילך

בריאות

9 סימנים נדירים של מחסור בסידן וסיבתם

סימנים של יתר לחץ

9 סימנים שמאותתים על יתר לחץ, ואיך להירגע

פעילות גופנית מונעת מחלות

בצעו את הפעולה הזאת מדי יום ותפחיתו את הסיכון למחלות ב-50%

8 מזונות שעשויים לעזור להציל את הזיכרון שלכם

באותו נושא