בריא לדעת
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

10 דברים שהאנשים המצליחים ביותר עושים לפני השינה

הכתבות החזקות ביותר לפני כולם בקבוצות של בריא לדעת

אנחנו אוהבים לקרוא סיפורי הצלחה, לראיין אנשים מצליחים, וללמוד איך אנחנו עצמנו יכולים להיות מוצלחים יותר. אנחנו אוהבים במיוחד ללמוד את ה"טריקים" של ההצלחה. תחשבו על כמה כסף אנשים עשו באמצעות ייצור של הצלחה הקשורות במדיה, ספרים, תקליטורים, תקליטורי DVD, שיעורים, כנסים … והרשימה ממשיכה.

טוני רובינס, הגורו לעזרה עצמית בעולם, מוערך כשווה כמעט חצי מיליארד דולר.

ואנשים מוצלחים תמיד נשאלים מחדש: "מה אתה עושה בבוקר? ""מה הדיאטה שלך?" "איך אתה מאזן את העבודה ואת חיי הבית?" ועוד..

תהיתם פעם מה אנשים מוצלחים נוהגים לעשות לפני השינה? שאלנו את השאלה הזאת בעצמנו, ומצאנו כמה הרגלי שינה מאוד מעניינים.

הנה עשרה דברים שאנשים מוצלחים עושים לפני השינה:

1. הם קוראים

דבר אחד שמומחים התנהגותיים גילו כי קריאה היא הדבר האחרון שאנשים מצליחים עושים לפני השינה. מאנשי עסקים כמו ביל גייטס; למנהיגים לאומיים , למעצבי אופנה כמו ורה וואנג – הקריאה נחשבת לפעילות שגרתית עבור אנשים מצליחים רבים.

2. הם מפסיקים עם העבודה

דבר אחד שהאנשים המוצלחים ביותר לא עושים לפני השינה זה עבודה. כמובן, יש אנשים מצליחים שנחשבים ל"מכורי-עבודה" והם עשויים להמשיך את עבודתם לתוך שעה מאוחרת – אבל, זה נחשב יוצא מן הכלל.

3. הם עושים משהו נוסטלגי

כתבות שבריא לדעת
מאכלים שגרמים לנו להזדקן

אלו 8 המזונות שגורמים לנו להזדקן (ושכדאי להגביל אותם)

דרכים ליהרדם מוקדם

6 צעדים פשוטים שיגרמו לכם ללכת לישון מוקדם

אנשים מצליחים אוהבים "לעשות טיול במורד נתיב הזיכרון." לעשות זאת מסייע להם לשמור על הדברים בפרספקטיבה – לזכור מה שחשוב באמת בחיים. חלק מההצלחה היא היכולת לזהות מתי נדרשת הפסקה נפשית; כאשר הגוף והנפש דורשים משהו אחר מלבד העבודה.

4. הם חולמים בהקיץ

אנשים מצליחים רבים הזכירו שחלום בהקיץ ו"נדידה במוח" שלהם – הובילו לפריצות דרך שהביאו אותם לשלב הבא של ההצלחה. זה נכון במיוחד לחדשנים, אמנים, ואנשי קריאטיב אחרים אשר באמת מעריכים את הכוח מאחורי החלום בהקיץ.

5. חושבים על המחר

אנשים אשר השיגו הצלחה עצומה ידועים במוסר העבודה המדהים שלהם – תכונה שלעתים קרובות כרוכה בעבודה מעל ומעבר לשגרה הרגילה. אמנם הם לא יכולים לעשות שום דבר תובעני מדי לפני השינה, אבל הם מתכננים תוכניות ליום המחרת.

6. הם יתנתקו מהכל

שינה מרגיעה וטעינה מחדש דורשת התנתקות מלאה מהטלפון, המחשב, הטאבלט או כל התקן דיגיטלי אחר. יתר על כן, חוקרים גילו כי השימוש במכשירים אלקטרוניים לפני השינה עושה את זה הרבה יותר קשה להירדם – חלק חיוני בחייו של אדם מוצלח.

7. הם מעדיפים משפחה

עבור רבים, הביטוי "איזון בין עבודה לחיים" מתורגם ל"איזון משפחתי בעבודה". עבור רוב האנשים, המשפחה תמיד לפני הכל. איזון עומס עבודה כבד בין זמן איכות עם בן הזוג, ילדים, חיות מחמד, וכו 'יכול להיות משימה קשה לפעמים, אבל זה דבר שחייב להיות בשגרה.

8. פרספקטיבה חיוביות

אנשים מצליחים רבים לוקחים את הזמן כדי להסתכל או לרשום על דברים שהם מעריכים בחייהם. זה תרגול של הכרת תודה.

זהו הרגל חשוב במיוחד עבור אנשים מצליחים. יותר מדי מתח מייצר פסימיות, ותפיסה פסימית אינה דבר שאנשים מצליחים יכולים להרשות לעצמם.

9. מנגנוני הרגעה

כאמור, אנשים מצליחים לעתים קרובות מדי צריכים להתמודד עם תרחישים מלחיצים. כל אדם שנחשף לרמות גבוהות של לחץ לאורך זמן ארוך דורש פרק זמן מסוים כדי לשחרר לחץ.

עבור חלק, זה אומר להתאמן בחדר הכושר. אחרים אוהבים לעשות מדיטציה, להאזין למוסיקה מרגיעה, או לקחת אמבטיה חמה. הרשימה היא אינסופית, אבל המטרה היא זהה: לשחרר לחץ.

10. הם נמנעים מאלכוהול

לא לגמרי נמנעים, אבל רוב האנשים המצליחים מסרבים לגעת באלכוהול ממש לפני השינה. בין אם בכוונה או לא, אנשים אשר נמנעים משתייה לפני השינה משפרים את איכות השינה שלהם.

שתפו עם חברים ומשפחה, הם עוד יודו לכם!
שיתוף
וואטסאפ
ציוץ
שלח לחבר/ה
טלגרם

תגובות לכתבה

להיות בריאים יותר בכל פלטפורמה, הצטרפו אלינו

בריא לדעת מציג מידע כללי בתחומי בריאות ואורח חיים ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ו/או מקצועי. תכני בריא לדעת אינם בגדר המלצה או עצה או ייעוץ רפואי. השימוש באתר באחריות בלעדית של הגולש/ת.

בריא לדעת בשבילך

תזונה

11 מאכלים שאתם צריכים לאכול אם אתם מנסים לרדת במשקל

20 מוצרי מזון המקלים על עצירות

למה השרייתם של שקדים במים, מועדפת על פני אכילתם בצורתם הגולמית

דרכים להפסיק לעשן

רוצים להפסיק לעשן? זה מה שאתם צריכים לעשות

באותו נושא