4 סוגים של אנשים שאסור להם להשתמש בג'ינג'ר – זה יכול להזיק לבריאות שלהם!

שיתוף
וואטסאפ
ציוץ
שלח לחבר/ה
לפני שאתה ממשיכים לקרוא, שמרו את מקומכם איתנו בקבוצות הוואטסאפ
קבוצות הוואטסאפ

בשנים האחרונות ג'ינג'ר הפך לפופולרי מאוד בהמלצות הבריאות ברחבי העולם. עם זאת, הוא מביא גם סיכונים מסוימים. במקום ג'ינג'ר כדאי להשתמש בפלפלים!

דבר שמרפא מישהו יכול להיות רעיל למישהו אחר!

שורש זה משמש מאז ימי קדם כתרופה בשל תכונות החיטוי שלו במטבח ומחוצה לו. זה עוזר לאנשים שיש להם בעיות עם מערכת העיכול, בגלל שזה נחשב "מרפא כל".

יש בג'ינג'ר הרבה אנזימים המסייעים לפירוק ועיכול המזון וסילוק רעלים. למעשה, ג'ינג'ר הוא אחד מהחומרים הטבעיים החזקים ביותר בעולם. אבל …
עם כוח גדול מגיע סיכון גדול!

אתם בוודאי יודעים כי על כל אריזה של מוצר רפואי יש רשימה של תופעות הלוואי. אבל, אתם תהיו מופתעים אם תראו אזהרה כזו על מזון שאתם קונים במחשבה שהוא טבעי ובריא, כגון ג'ינג'ר?
 
האמת היא כי צמח זה יכול לגרום ליותר נזק מתועלת עבור אנשים מסוימים.

מומחים מזהירים כי אנחנו לא צריכים לקחת יותר מארבעה גרם של ג'ינג'ר ביום אחרת ייתכנו בחילות, צרבת וכאבים רציניים, אם הוא נלקח בכמויות גדולות.

קבוצות אלו של אנשים צריכים להימנע משימוש בג'ינג'ר:

נשים בהריון

בשל הממריצים הטבעיים שלו, הג'ינג'ר יכול להוביל להתכווצויות מוקדמות, מה שעלול להוביל לכאבים ואי נעימויות.

אנשים בתת משקל

ג'ינג'ר הוא דבר גדול עבור אנשים שרוצים לרדת במשקל, כי הוא מדכא את התיאבון ומסייע בהסרת השומן. עם זאת, אלה שמנסים לעלות קצת במשקל צריכים למנוע את זה.

אנשים עם מחלות דם

הג'ינג'ר מגביר את זרימת הדם, וזה בדרך כלל דבר טוב, אבל לא אצל אנשים שיש להם מחלות דם כגון המופיליה. במקרה זה, הצמח המופלא זה יכול להחמיר את המצב. אנשים הנוטלים תרופות לטיפול במחלות אלה צריכים לדעת כי ג'ינג'ר עשוי לבטל את השפעתם.

אנשים הנוטלים תרופות

אם אתם לוקחים תרופות לטיפול בלחץ דם או בסוכרת אתם נמצאים בקבוצת סיכון מיוחדת כשמדובר ג'ינג'ר, כי צמח זה משפיע על האופן שבו תרופות פועלות על הגוף שלכם. זה מסוכן לשלב ג'ינג'ר עם תרופות נגד קרישת דם, חוסמי בטא ותרופות על בסיס אינסולין.

בריא לדעת מציג מידע כללי בתחומי בריאות ואורח חיים ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ו/או מקצועי. תכני בריא לדעת אינם בגדר המלצה או עצה או ייעוץ רפואי. השימוש באתר באחריות בלעדית של הגולש/ת.
שתפו עם חברים ומשפחה, הם עוד יודו לכם!
שיתוף
וואטסאפ
ציוץ
שלח לחבר/ה
טלגרם

תגובות לכתבה

להיות בריאים יותר בכל פלטפורמה, הצטרפו אלינו