בריא לדעת

5 סיבות טובות מדוע לסדר את המיטה בכל בוקר

שיתוף
וואטסאפ
ציוץ
שלח לחבר/ה
הצטרפו בחינם לקבוצת הוואטסאפ שלנו, מספר החברים מוגבל!
וואטסאפ vip

"אם אתה מסדר את המיטה שלך כל בוקר, כבר השלמת את המשימה הראשונה של היום. סידור המיטה שלך יחזק את העובדה כי הדברים הקטנים בחיים כן משנים. ואם אתה לא יכול לעשות את הדברים הקטנים נכון, אתה לעולם לא תוכל לעשות את הדברים הגדולים נכון. "- אדמירל חיל הים האמריקני וויליאם מק 'מקרבן

הנה 5 סיבות טובות לסדר את המיטה שלנו על הבוקר:

# 1 להתחיל את היום ברגל ימין

כפי שאמר אדמירל מק'קרבן לכיתת הסיום באוניברסיטת טקסס, "לסדר את המיטה שלך מעניק תחושה של הישג. אתה יוצא מהחדר בידיעה שהשגת משהו. אתה מרגיש שאתה נוטה להשלים יותר משימות אחרות, ואז עוד. בסופו של דבר, אתה תעשה יותר."

לסדר את המיטה בתחילת היום מקנה תחושה גוברת של גאווה, ביטחון עצמי, ומוטיבציה. יתר על כן, תוכלו לעזוב את הבית ולהרגיש תחושה של שליטה ואחריות אישית.

# 2 טיפוח משמעת נפשית

משמעת נפשית, הידועה גם בשם משמעת עצמית, מתפתחת על ידי התגברות על התנגדות נפשית ופיזית.

כאשר אתם מתגלגלים מהמיטה ביום ראשון בבוקר, הדבר האחרון שאתם שואפים לעשות הוא לסדר את המיטה.

אנו נוטים לקשר כל צורה של "משמעת עצמית" כקשוחה ומרסנת, אבל זה לא צריך להיות ככה. למרות שהמוח והגוף עשויים להתנגד למאמצים שלכם, אתם צריכים לקחת שליטה ולהעסיק את דעתכם על ידי התמקדות בריכוז על דבר אחד, דבר אחד בלבד: להשלים את המשימה.

# 3 זה יכול להיות אימון מצוין בתשומת לב

כאשר אנו מיישמים את תשומת הלב לכל משימה קטנה או גדולה, אנו מייצרים "חיבור" נפשי וגופני. חשיבה זו מפזרת הרבה מהתנגדות ומהחרדה המנסים להתגנב פנימה למשימה שלפנינו.

# 4 השינה שלכם עשויה לשפר

מחקר שנערך על ידי קרן השינה הלאומית (NSF) גילה מתאם בין סידור המיטה לשינה טובה יותר. אנשים או זוגות שסידרו את המיטה שלהם ב"כל יום" או "כמעט בכל יום" דיווחו על שינה טובה יותר מאשר אלה אשר לעתים רחוקות או אף פעם לא סידרו את המיטה שלהם.

# 5 רוגע

רייצ'ל הופמן, מנהלת משק בית וארגונית, אומרת: "לקחת רגע ליישר את המצעים שלך יוצר מוקד מסודר במה שיכול היה להיות אסון מבולגן".

הופמן גם אומרת כי סידור המיטה שלכם יכול לשמש מקור השראה והרגעה.

בריא לדעת מציג מידע כללי בתחומי בריאות ואורח חיים ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ו/או מקצועי. תכני בריא לדעת אינם בגדר המלצה או עצה או ייעוץ רפואי. השימוש באתר באחריות בלעדית של הגולש/ת.
שתפו עם חברים ומשפחה, הם עוד יודו לכם!
שיתוף
וואטסאפ
ציוץ
שלח לחבר/ה
פינטרסט
טלגרם

תגובות לכתבה

בריא לדעת בשבילך

תזונה

סיבות שכיחות הגורמות לעצירות (ואיך "לשכוח" מהעצירות)

אם תעשו את 8 הדברים האלה, תפחיתו את הסיכון לחלות באלצהיימר!

9 היתרונות הבריאותיים של הענבים

יתרונות השחייה: 8 סיבות מדוע מומלץ לשחות

באותו נושא