7 סימנים שהגוף מורעל וצריך טיהור מרעלים במהירות !

שיתוף
וואטסאפ
ציוץ
שלח לחבר/ה
לפני שאתה ממשיכים לקרוא, שמרו את מקומכם איתנו בהצטרפו לערוץ
הצטרפו לערוץ

אנחנו חיים בעולם מלא בכל מיני חומרים כימיים מסוכנים ורעלים,

חומרי הדברה, מוצרי מזון מלאכותיים, זיהום חיצוני ופנימי, ועשן הן מעישון והן מעישון פסיבי,

גם עשן שנפלט ממכוניות החושפים את הגוף שלנו להשפעה מזיקה המשפיעה לרעה על הבריאות שלנו.

במטרה לשמור על הבריאות שלנו ולהימנע מתופעות לוואי נוספות , מדי פעם אנחנו צריכים לנקות את הרעלים מתוכנו.

על פי התסמינים הבאים עולה כי הגוף שלנו מכור לרעלים האלה וזקוק לטיהור רעלים באופן דחוף:

כאבי ראש

כאבי ראש כרוניים הם בדרך כלל סימפטום של הצטברות רעלים בגוף."הגורם העיקרי לכאבי ראש ומיגרנות הוא הצטברות רעלים או חומרים אשר מגרים רקמות בתוך מערכת העצבים המרכזית."

לשון צהובה או לבנה

הצבע של הלשון לעתים קרובות מציין את מצבו של הגוף שעלול להחשף לרמות רעילות גבוהה. כלומר, מזון רעיל שמונע עיכול תקין, ומשפיע על הריר העדין, שמשפיע על הלשון. לכן, אם על הלשון יש פס לבן או צהוב, הווה אומר שמערכת העיכול נלחמת ומסלקת את הרעלים מהגוף.

הזעה

המנגנון הטבעי של הגוף להוצאת הרעלים הוא באמצעות הזעה. לכן, אם הגוף שלנו מתחמם יתר על המידה ואנחנו מזיעים הרבה, הסיבה יכולה להיות שהגוף מנסה להיפטר מהצטברות הרעלים.

נדודי שינה

נדודי שינה  נגרמים לעיתים קרובות מרעלים שהצטברו, במיוחד הצטברות של אסטרוגן. במידה ואתם סובלים מנדודי שינה יש צורך לנקות את הכבד. נדודי שינה לעתים קרובות קשורים בכבד.  נסו לשתות מיצים של ירקות ממשפחת המצליבים כמו ברוקולי וכרובית.

בעיות עור

גם העור ינסה להיפטר מרעלים בגוף, מה שמוביל למחלות עור רבות. "אם האיברים העיקריים של אלימינציה אינם פועלים ביעילות וכדי לעזור העור יתערב. העור מנסה לעזור להוציא את הרעלים בכך שהוא מאפשר לרעלים לצאת דרך הנקבוביות כמו פריחות בעור או בעיות עור אחרות."

שומן בטני

השומן הבטני יכול לגדול באופן משמעותי על ידי עיכול רעלים, מכיוון שהרעלים מגיעים לאיזור הבטן ונשארים באזור הבטן. ניתן להפחית מכמות השומן הבטני על ידי טיהור בלבד.

עייפות

מזונות רבים שאנחנו אוכלים מעלים את רמות הסוכר בדם, וכשרמת הסוכר בדם יורדת הדבר גורם לתחושות של עייפות וחוסר מרץ. הצטברות הרעלים בגוף מפחיתה את האנרגיה והיכולת של הגוף לתפקד כראוי.

אם נתקלתם בתופעות שהוזכרו למעלה, פירוש הדבר כי הגוף שלכם זקוק לטיהור הרעלים. לכן, אפשר למצוא בקלות שיטת גמילה טבעית ובטוחה ולטפל בכל התופעות שהוזכרו.

בריא לדעת מציג מידע כללי בתחומי בריאות ואורח חיים ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ו/או מקצועי. תכני בריא לדעת אינם בגדר המלצה או עצה או ייעוץ רפואי. השימוש באתר באחריות בלעדית של הגולש/ת.
שתפו עם חברים ומשפחה, הם עוד יודו לכם!
שיתוף
וואטסאפ
ציוץ
שלח לחבר/ה
טלגרם

תגובות לכתבה

להיות בריאים יותר בכל פלטפורמה, הצטרפו אלינו