בריא לדעת
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

דיאטה

כתבות מעניינות ומאמרים מעשירים בנושא דיאטה
מזונות שמרזים את השומן
דיאטה

12 מוצרי מזון מומלצים לצריכה, להורדת השומן הבטני (מגובה מדעית)

השומן הבטני מהווה משהו שהוא יותר מסתם מטרד, שגורם לבגדים להיות הדוקים ולא נוחים. סוג זה של שומן בגוף, מזיק לבריאות, ועצם קיומו בגוף, מטיל סיכון גבוה יותר להתפתחותם של מצבים כגון מחלת לב, סוכרת סוג 2 ועוד. בעוד שהמומחים מסתכלים על ה-BMI (מדד מסת הגוף), כדי לציין עד כמה האדם בריא, להלן האמת. השומן הבטני יכול להתקיים אפילו כשהגוף רזה.
איך לרדת במשקל עם חלבון
דיאטה

איך אפשר לרדת במשקל בעזרת צריכת חלבון

תזונה דלת פחמימות כדי לרדת במשקל, הופכת להיות מאד פופולרית. עם זאת, חשוב לצרוך פחמימות שהן למעשה חיוניות לבריאות ולירידה במשקל, כשסוגי הפחמימות הנכונים ואיכות המזון, חשובים ביותר.
סיבות לעליה במשקל
דיאטה

5 סיבות אפשריות מדוע עולים במשקל

בעיות בריאות יכולות לגזול מאיתנו את הרווחה הטבעית שלנו ולמנוע מאיתנו לחיות וליהנות מהחיים באופן מלא. חשוב להבין שתסמינים בגלל בריאות לקויה, משמשים כ"אותות", המעידים על כך שמשהו אינו מאוזן בגוף, ועלייה במשקל אינה יוצאת דופן.
דרכים לשרוף שומנים
דיאטה

זה הזמן להפעיל את הורמוני שריפת השומן ב-4 שלבים בלבד

חולמים להוריד את כל הקלוריות של הסוכרים והפחמימות? אתם לא לבד. אימון משקולות קלות הנמשך 30 דקות בכל יום יכול להוביל לבניית שרירים חדשים מהחלבון, לשריפת שומנים והפיכתם לאנרגיה במשך 48-12 שעות לאחר האימון.
פלפל חריף עוזר לשרוף שומנים
דיאטה

10 מזונות בריאים שעוזרים לשרוף שומנים

רבים מאיתנו מרגישים שיש לנו שומן מיותר שהיינו שמחים שיעלם. מעניין לדעת שדווקא מה שאנחנו כן אוכלים יכול להשפיע עלינו לטובה. מאכלים ומשקאות מסוימים מעודדים את חילוף החומרים והגברת הקצב יכולה להוביל לאיבוד שומנים. כל המזונות שברשימה יכולים לסייע לנו כשהם טבעיים לחלוטין.
מאכלים לירידה במשקל
דיאטה

15 המזונות הטובים ביותר לאמץ במסע לירידה במשקל

ירידה במשקל מושפעת מגורמים שונים כשאחד משמעותי הוא התזונה שלנו. אכילת מזונות עשירים בחומרים מזינים כולל חלבון רזה וקטניות יכולה לסייע לבריאות הכללית ולעזור בניהול המשקל. ירידה במשקל היא לא קסם שקורה בן רגע ואימוץ תזונה טובה יכולה להיות משמעותית במסע.
דרכים לרדת במשקל לעצלנים
דיאטה

7 דרכים לרדת במשקל כשמתעצלים מדי

אם אתם מדמיינים שהמסע שלכם כדי לרדת במשקל כולל הרמת משקלות כבדות והתבוססות בזיעה, זה לא חייב להיות כך ! נכון שירידה במשקל כרוכה בעבודה, אבל היא לא חייבת להיות קשה. יש הרבה דרכים שאפשר לרדת במשקל במינימום מאמץ. במקום להיגרר לחדר הכושר, אפשר למצוא דרכים נוספות כדי להישאר פעילים ולהשיל קילוגרמים ממשקל הגוף. שבע הדרכים שלהלן יעזרו לכם לרדת במשקל גם אם אתם סובלים ממשקל יתר.
איך לרדת במשקל במהירות
דיאטה

איך לרדת במשקל במהירות ובטבעיות

שיטות טבעיות לרדת במשקל
דיאטה

10 שיטות טבעיות לירידה במשקל

דברים שצריך דלעת על ירידה במשקל
דיאטה

4 דברים שחשוב לדעת אם אתם מנסים לרדת במשקל

פירות שעוזרים להוריד קלוריות
דיאטה

לאיזה פירות יש תכונות לשריפת שומנים?

תפוח עץ ירוק מרזה
דיאטה

תפוח ביום יכול להעיף את השומנים העודפים