בריא לדעת
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

3 תוספים להרזיה כדי להוריד במשקל באופן טבעי

הכתבות החזקות ביותר לפני כולם בקבוצות של בריא לדעת

תוספים טבעיים להרזיה

  • פרו-ביוטיקה
  • תה ירוק
  • ג'ינג'ר.

אנו יודעים שירידה במשקל היא לפעמים דבר מבלבל. זה יכול להיות מפתה לקנות את תוספי המזון המעודכנים ביותר להרזיה, ובמיוחד אם הם טרנדיים ופופולארים. אולם, יש דרכים טובות יותר כדי לעשות זאת!

התוספים הטבעיים, בטוחים לשימוש. הם מכילים רק מעט, או בכלל לא, כימיקלים, שלא כמו בכדורים. אל לכם עם זאת, לשכוח מפעילות גופנית ודיאטה.

באמצעות 3 הבחירות הטבעיות, תוכלו לעזור לגופכם להאיץ את הקצב.

3 תוספים להרזיה

פרו-ביוטיקה
המוצרים הפרו-ביוטיים הם בקטריות 'טובות', התומכות בגוף ובמערכת החיסון, ואצל הנשים בתסמונת השחלות הפובליציסטיות (PCOS), והמוצרים מכפילים את היכולת להוריד במשקל. הם יכולים להיות מועילים, מאחר ולנשים הסובלות מ-PCOS, אי האיזון ההורמונאלי שממנו הן סובלות, גורם לעלייה במשקל. המוצרים הפרו-ביוטיים יכולים לשמור על המצב תחת שליטה.

בהתאם למחקר שנערך בכתב העת ה'פריון האנושי', 12 שבועות של צריכת תוסף פרו-ביוטי, השפיע מאד על הירידה במשקל. המוצרים הפרו-ביוטיים שיפרו אפילו את עמידות האינסולין, וגם על רמות הטריגליצרידים והכולסטרול.

גם אם אינכן סובלות מ-PCOS, כדאי לשקול ולצרוך מוצרים פרו-ביוטים. הם ישמרו על הבקטריות הבריאות במעיים וישפרו את מערכת החיסון בגוף. גופכן יוכל גם לספוג את החומרים המזינים בצורה טובה יותר.

תה ירוק

עוד תוסף שיכול לעזור בירידה במשקל, הוא התה הירוק. פארמקולוגים ומרפאים אומרים שהתה הירוק מכיל קטצ'ינים – ובמיוחד עפץ (gallate), ששורף את השומן. אותם פיטו-כימיקלים משפיעים על רגישות האנזימים של ההורמונים המשפרים את מנגנוני הירידה במשקל בגוף.

כתבות שבריא לדעת
דלקת ריאות

התרופות הביתיות להקלה על דלקת ריאות

היתרונות של זרעי צ'יה

היתרונות הבריאותיים של זרעי צ׳יה

הכימיקלים מקדמים גם את התרמוגנזה, ששורפת את השומן, והקפאין המצוי בתה הירוק משפר את היתרון הזה.

הפוליפנולים המצויים בתה הירוק, יכולים אפילו לחקות את השפעתה של הפעילות הגופנית בגוף, והם מתחילים בנקודת קפיצה, כמו המסלולים שמתרחשים באופן נורמאלי באמצעות פעילות גופנית. במינונים גבוהים, יש לכך תוצאות חיוביות על נשים הסובלות מהשמנה, ובמיוחד כאלה הסובלות מהשמנה בטנית.

ג'ינג'ר

הג'ינג'ר ידוע כמקל על בחילות וכמחזק את היכולות החיסוניות בגוף. אולם, הוא גם אחד מתוספי המזון העיקריים העוזרים לירידה במשקל. צריכתו של הג'ינג'ר, קשורה ל-BMI נמוך יותר כשנוטלים אותו במהלך 12 שבועות. הוא יכול גם לשפר את הגורמים הלא רצויים המטבוליים, בעקבות השמנה.

כמוריד במשקל טבעי, הג'ינג'ר גם מועיל לעיכול. המערכת שלכם תוכל לספוג בצורה נאותה את כל הויטמינים והמינראלים ! היתרון המשפר את מערכת החיסון, יחזק גם את גופכם, בעת השינוי.

הערות בטיחותיות

יש לעקוב תמיד אחר הנחיות היסוד. מינוני יתר מכל דבר שהוא, עלולים להזיק לכבד, לקיבה ולגוף. זה קורה גם בדברים הטובים ביותר.

זכרו, הבחירות הללו אמורות להיות תוספים בלבד – ולא להחליף – את אורח החיים הבריא. באמת, מזון מלא הוא תמיד הדבר הטוב ביותר. בנוסף על התוספים הללו להורדה במשקל, יש להתמקד על שיגרה של תזונה טובה ופעילות גופנית על בסיס קבוע.

שתפו עם חברים ומשפחה, הם עוד יודו לכם!
שיתוף
וואטסאפ
ציוץ
שלח לחבר/ה
טלגרם

תגובות לכתבה

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

להיות בריאים יותר בכל פלטפורמה, הצטרפו אלינו

בריא לדעת מציג מידע כללי בתחומי בריאות ואורח חיים ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ו/או מקצועי. תכני בריא לדעת אינם בגדר המלצה או עצה או ייעוץ רפואי. השימוש באתר באחריות בלעדית של הגולש/ת.

בריא לדעת בשבילך

בריאות

5 סיבות לכך שהליכה עוזרת למנוע את הזדקנות המוח, לפי הסבר מדעי

8 מזונות שעשויים לעזור להציל את הזיכרון שלכם

הסוד להקלה על כאבי גב נמצא ברגליים! בצעו 5 תרגילים ב 15 דקות

לא תאמינו מה יקרה אם תרססו אלכוהול על המיטה שלכם!

באותו נושא