4 מזונות שמפחיתים את הנפח ועוזרים להשיג בטן שטוחה

שיתוף
וואטסאפ
ציוץ
שלח לחבר/ה
לפני שאתה ממשיכים לקרוא, שמרו את מקומכם איתנו בקבוצות הוואטסאפ
קבוצות הוואטסאפ

בטן נפוחה גורמת לכם להרגיש איטיים וכבדים?

למדו כיצד להילחם בזה עם רשימה נכונה שנוסתה שמפחיתה את הנפח ועוזרת לכם להשיג בטן שטוחה

זה קורה לכולנו מדי פעם … בטן נפוחה מלחיצה אותנו ומשאירה אותנו בתחושה של אדישות וחוסר נוחות, אם זה קורה לכם, פנו לרשימה זו כדי להעזר. הנה 4 המזונות המסייעים להילחם בנפיחות בבטן שעוזרים לכם לשמור על בטן שטוחה יותר.

1. מלפפון

מלפפונים עשירים בשני האלמנטים הבסיסיים ביותר הדרושים לעיכול בריא: מים וסיבים. הקליפה של המלפפון מכילה סיבים מסיסים אשר מסייעים להעביר מזון דרך מערכת העיכול שלכם מהר יותר . מלפפון למעשה עוזר לגרום לכם להרגיש מלא והוא בעיקר מים מה שהופך אותו משתן טבעי. משמעות הדבר היא פחות נפח.

2. שמן זית כתית

תוספת שמן זית כתית עוזרת לכם להרזות את הבטן משום שזה מכיל שומנים חדים בלתי רוויים ששורפים קלוריות ושומן. תוספת שמן זית כתית הוכחה כמפחיתת שומן בבטן ובטן נפוחה. זהו אחד ה"MUFAs " שצריך לכלול בתזונה היומית שלכם לבטן שטוחה.

3. פפאיה

עמוק בתוך העיסה הנפלאה שלו טמון מרכיב המכונה פפאין, מסוגל לספק יתרונות טיפוליים עצומים לגוף. הפפאיה עושה שני דברים: מסלקת רעלים מהגוף ושורפת שומן. הפפאיה נהדרת עבור מערכת העיכול כי לזרעי פפאיה יש תכונות אנטי חיידקיות ואנטי דלקתיות.

4. תה ירוק

לא רק שתה הצמחים החזק הזה מגדיל את חילוף החומרים שלנו ועוזר לשרוף שומן, אבל זה גם עוזר להיפטר מאותה תחושה נפוחה ומלאה. אנשים רבים משתמשים גם בתה שורש שן הארי בכדי לטהר, להקל על עצירות, להרגיע את הבטן הכועסת, ולעזור להשיל משקל מים, בין תרופות רבות אחרות.

בריא לדעת מציג מידע כללי בתחומי בריאות ואורח חיים ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ו/או מקצועי. תכני בריא לדעת אינם בגדר המלצה או עצה או ייעוץ רפואי. השימוש באתר באחריות בלעדית של הגולש/ת.
שתפו עם חברים ומשפחה, הם עוד יודו לכם!
שיתוף
וואטסאפ
ציוץ
שלח לחבר/ה
טלגרם

תגובות לכתבה

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

להיות בריאים יותר בכל פלטפורמה, הצטרפו אלינו