4 סוגי מזונות הטובים לחיים בריאים וללב

שיתוף
וואטסאפ
ציוץ
שלח לחבר/ה
לפני שאתה ממשיכים לקרוא, שמרו את מקומכם איתנו בהצטרפו לערוץ
הצטרפו לערוץ

לחיים בריאים יותר יש לכלול 4 סוגי מזון בתזונה היומית שלכם,

ואין דבר פשוט יותר מאשר לדאוג ללב. כמו כן המאכלים זמינים,

ניתן למצוא אותם בכל חנות, מה שהופך את זה אפילו לטוב יותר. זכרו כדי להיות בריאים צריך לשמור על לב בריא

1. דג הסלמון

הסלמון עשיר באומגה 3, חומצות אשר מסייעות להורדת לחץ הדם, להורדת הכולסטרול, במניעת התקשות דופנות העורקים והוורידים, מחזק את שרירי לב ומשחזר את רקמות הלב וכלי הדם הפגועים.

 2. שקדים

שקדים – השקדים נחשבים לאחד מסוגי המזון הטובים ללב, וזאת כי הם מורידים את רמת ה- LDL, (הכולסטרול הרע) בגוף. רמות גבוהות של כולסטרול LDL מגבירות את הסיכויים למחלות לב. לתשומת ליבכם  יש לצרוך שקדים באופן קבוע, ובגלל הסיבה הזו  אתם צריכים למצוא דרך לכלול אותם בתזונה היומית שלכם.

 3. תרד

התרד  – התרד נלחם כנגד חלבון ההומוציסטאין  (חלבון בדם), אשר פוגע בעורקים. בנוסף, התרד מכיל ויטמין A ו- C שהינם חיוניים   לחיים בריאים יותר. ויטמינים אלה מסייעים גם בהפחתת רמות הכולסטרול והם נוגדי חמצון (רדיקלים חופשיים)

4. אוכמניות

אוכמניות – האוכמניות אולי עשויות להראות  קטנות מראה, אבל האוכמניות מלאות בחומרים נוגדי חמצון הנלחמים ברדיקלים החופשיים בהצלחה. הן יעילות במיוחד בהגנה על תאי כלי הדם ובשליטה מוצלחת של זרימת הדם, בנוסף, גם מפחיתות את רמת הלחץ בלב.

בריא לדעת מציג מידע כללי בתחומי בריאות ואורח חיים ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ו/או מקצועי. תכני בריא לדעת אינם בגדר המלצה או עצה או ייעוץ רפואי. השימוש באתר באחריות בלעדית של הגולש/ת.
שתפו עם חברים ומשפחה, הם עוד יודו לכם!
שיתוף
וואטסאפ
ציוץ
שלח לחבר/ה
טלגרם

תגובות לכתבה

להיות בריאים יותר בכל פלטפורמה, הצטרפו אלינו