בריא לדעת
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
דרכים למנוע סוכרת

5 שיטות הוליסטיות כדי למנוע סוכרת

הכתבות החזקות ביותר לפני כולם בקבוצות של בריא לדעת

אחת מהמחלות הדומיננטיות שהאנשים ברחבי העולם מתמודדים מולה היא הסוכרת. עוד בשנת 2000 בהתאם לנתונים הסטטיסטיים שהופקו על ידי ה-WO (ארגון הבריאות העולמי) מספר האנשים הסובלים מסוכרת עמד על 171,000,000 איש ובחישוב ברוטו, מספרם יגיע בשנת 2030 ל-366,000,000. לפיכך, העולם המונה כיום 7 מיליארד בני אדם, זקוק לדרכים שיפחיתו את מספרם של חולי הסוכרת.

לאנשים שלא לגמרי בטוחים לגבי סוכרת, היא מיוחסת בדרך כלל על ידי הרופאים כסוכרת mellitus. זה מתאר קבוצה של מחלות מטבוליות שבהן האדם סובל מרמות גלוקוזה גבוהות בדם (סוכר בדם), כשייצור האינסולין אינו מספיק או מפני שתאי הגוף לא מגיבים כראוי לאינסולין, או שניהם. חולים הסובלים מרמות סוכר גבוהות בדם יחוו פוליאוריה (השתנה תכופה) ויהיו צמאים באופן גובר (פולידיפסיה) ורעבים (פוליפגיה).

5 דרכים קלות כדי למנוע סוכרת

כיום, ניתן למנוע סוכרת בצורה פשוטה. ליתר דיוק, קיימות 5 שיטות פשוטות וקלות שאפשר להקפיד לקיים אותן כדי למנוע סוכרת באופן טבעי.

1.  כבר מעכשיו אפשר למנוע סוכרת

העולם אינו אלא ים של מחשבות. ככל שמבינים יותר איזה מחשבות יוצרים, כך קל יותר לטפל בכל סוכרת. זה כמו האזנה לרדיו כדי לגלות איפה יש עומס תנועה ולהימנע ממנה באמצעות מסלול עוקף.

סוכרת נגרמת כשרוצים שהמצב הנוכחי יהיה משהו אחר מלבד מה שהוא, כשרוצים תמיד לרצות משהו טוב יותר ואתם משדרים לעצמכם שהמצב הנוכחי גורם לכם להיות אומללים.

שנו את צורת החשיבה וכך תשנו את חייכם!  אל תוותרו, יש דרכים אחרות כדי להיות בריאים !

2. חנכו את עצמכם

החיים אינם עשיית דברים בצורה  עיוורת כמו שאנשים אחרים עושים או אומרים. יש הרבה דברים שקורים מעבר לשליטתנו, ולא להעלות שאלות לגבי המוצרים בשוק, הופכת למגפה. לכן, מומלץ תמיד לבדוק את התוויות של המוצרים. לא לצרוך שום דבר בגלל לחץ תקשורתי או חברתי. 40 אחוז מכלל הפרסומות משולמות על ידי חברות התרופות. לא כדאי לקחת כדורים! רק כשחולים עושים זאת ולא לזה הגוף שלנו נועד.

בתי הספר לרפואה כיום הם בתי ספר מסחריים. הם לומדים ש-2 ועוד 2 זה 4 כשהם רואים שאתם 4.2 הם משכנעים אתכם שאתם נס או משהו יוצא דופן, או שהם נותנים מיד מרשם כדי שתגיעו ל-4. השכילו לחנך את עצמכם שאנשי המקצוע בתחום הבריאות שולטים בנושא אחד. היהירות והכוח שהאנשים מעניקים להם, משמשים אותם לרעה ! לא הפיזיולוגיה של כל אחד היא אותו הדבר.

3. קחו אחריות

אתם עומדים במקום הראשון, לכן שימו את עצמכם לפני כולם, שאפו לעורר השראה והאנשים יעשו כמוכם ועדיף מוקדם מאשר מאוחר. אנחנו מקפידים במיוחד בסוג הדלק שאנחנו שמים במכוניות שלנו, אך לא באמת חושבים פעמיים לפני שאנחנו לוגמים משקאות ממותקים. אנחנו יכולים תמיד להחליף את כלי הרכב שלנו, אבל יש לנו רק גוף אחד.

4. הקפידו על צריכה של תזונה צמחית

לא לאכול שום דבר שמקורו אינו ידוע ועתיר סוכר. הסוכר מעוור אותנו ואנחנו מאבדים את הצלילות שלנו ! זה כמו כל סם ממכר אחר. תזונה צמחית מגבירה את המודעות ומעלה את צלילות המוח. גם אם משנים רק במעט את התזונה, כבר מחוללים שינוי.

כתבות שבריא לדעת
היתרונות של זרעי צ'יה

היתרונות הבריאותיים של זרעי צ׳יה

ריח רע מהפה

10 דברים שיפתיעו אתכם שגורמים לריח רע מהפה

5. השתחררו מהמטען שאתם נושאים

קל להיות קלים ! שכחו את רגשי החרטה מהעבר וחיו כל יום מחדש. רגשות ותחושות אצורים יוצרים חסימות אנרגטיות וגורמים לבריאות לקויה. החיים בשבילכם הם לעוף כמו ציפורים ולהיות חופשיים, אל תרגישו כאילו אתם נושאים משא כבד על כתפיכם. היו קלילים מבחינה נפשית ורגשית ותיראו באופן טבעי קלים יותר פיזית.

שתפו עם חברים ומשפחה, הם עוד יודו לכם!
שיתוף
וואטסאפ
ציוץ
שלח לחבר/ה
טלגרם

תגובות לכתבה

4 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
אוחנון יוסף
לפני 9 חודשים

כתבה מעניינת חסר לנו עדיין פרטים למשל איך למנוע סכרת

קנדי
לפני 9 חודשים

כתבה חשובה גם לסוכרתיים תודה

שמעון
לפני 9 חודשים

כתבה מעולה,מזכיר לי שאני פלא בריאה בעצמי🙌

ענת רז
לפני 9 חודשים

העברית עילגת לגמרי. אפשר להשקיע קצת בעריכה…

להיות בריאים יותר בכל פלטפורמה, הצטרפו אלינו

בריא לדעת מציג מידע כללי בתחומי בריאות ואורח חיים ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ו/או מקצועי. תכני בריא לדעת אינם בגדר המלצה או עצה או ייעוץ רפואי. השימוש באתר באחריות בלעדית של הגולש/ת.

בריא לדעת בשבילך

תזונה

5 היתרונות המפתיעים שיש למלפפונים להורדת השומן הבטני

כך תוכלו להתגבר על עייפות וכאבים ברגליים בעזרת הטריקים האלה!

10 עשבי תיבול שניתן לגדל בתוך הבית בעזרת מים בלבד

8 היתרונות הבריאותיים של קינמון

באותו נושא