6 דרכים להיפטר מאלרגיות לתמיד

שיתוף
וואטסאפ
ציוץ
שלח לחבר/ה
לפני שאתה ממשיכים לקרוא, שמרו את מקומכם איתנו בהצטרפו לערוץ
הצטרפו לערוץ

שיעול, עיטוש, עיניים מגרדות, גודש באף, עייפות … מה טוב לגבי אלרגיות? שום דבר!

למספר גדול של אנשים יש אלרגיות, וחומרת הסימפטומים נראית במגמת עלייה. מה גורם לתופעה זו, האם יש משהו שאנחנו יכולים לעשות כדי להקל על אלרגיות מלכתחילה?

הדבר היחיד שאני אוהב ברפואה הוליסטית היא כי התשובה לשאלה זו היא תמיד כן! אתם לא צריכים לחיות עם אלרגיות או לעבור את היום מנומנמים ואומללים על תרופות ללא מרשם.

1. להימנע מכל האלרגנים במזון

איך? זה כולל להיפטר מכל המזון המהונדס גנטית (ולקנות מזונות אורגניים בלבד), מזונות מלאים בכימיקלים (שוב לקנות רק מזון אורגני) – חיטה, סויה, תירס, בוטנים.

מזונות אלה אינם רעים מטבעם, אלא בגלל איך מזונות אלה גדלים עכשיו, הם היו morphed ממה שהם במקור היו מזונות הגורמים לתגובות בתוך הגוף. כאשר אתה מנסה להרגיע את המערכת החיסונית, להימנע ממזונות ידועים על מנת לעורר את המערכת החיסונית.

2. לאכול פירות טריים וירקות
במהלך תגובה אלרגית, החמצון במערכת הגוף מתערבב עם היסטמינים ותוקף את הגוף, מה שגורם לתגובה אלרגית. הקרוטנואידים, פיטופיגמנט (צבע פעיל מבחינה כימית) בצמחים, מגן מפני תגובה זו.
מקורות מזון של קרוטנואידים כוללים גזר, תפוחי אדמה מתוקים, תרד, כרוב, ירקות ירוקים, פפאיה, פלפלים, עגבניות. פירות וירקות טריים גם עוזרים לשטוף הצטברות של רעלים בגוף.

3. להסדיר את הפקת נוגדי חמצון

נוגדי החמצון מסייעים להגן מפני חמצון שיכול לגרום לתגובה אלרגית כפי שהוזכר לעיל, אבל נוגדי חמצון ספציפיים אחרים נמצאו כעוזרים בחיסול והפחתת תסמיני האלרגיה העונתיים.

4. פרוביוטיקה

פרוביוטיקה הם "חיידקים ידידותיים" שנמצאים במעיים שלנו. הם נמצאים במזונות כמו יוגורט וכרוב כבוש. יש להם השפעה חיובית על המערכת החיסונית שלנו על ידי הפחתת הסיכון של זיהום בדרכי הנשימה ואלרגיות למיניהן.

תוספים פרוביוטיים באיכות גבוהה ואכילה של מזון אורגני בלבד יכולים לעזור לחידוש החיידקים הידידותיים ולחזק באופן טבעי את המערכת החיסונית.

5. קבלו עוד אור שמש

אור השמש חשוב לגוף בריא ולמערכת החיסון הבריאה. בלי זה, הגוף שלנו לוקה בחוסר ויטמין D, אשר יש קיים בו צורך על מנת לווסת את ההורמונים וגם עבור מערכת החיסון חזקה.

6. תשתו מיצים טבעיים

מיצים טבעיים, מיצים שלא עובדו, זוקקו או חוממו, מסירים רעלנים המאוחסנים ברקמות ובתאים,הם מזרימים לסביבה הפנימית רמות גבוהות של ויטמין C, נוגדי חמצון, חמצן, אנזימים, ויטמינים ומינרלים .

מה גורם לאלרגיות?

אם אתם חושבים שהתשובה לשאלה זו היא אבקה, אתם טועים. שום דבר מחוץ לגוף לא גורם לכל התסמינים הבריאותיים, וזה כולל הצטננות, שפעת, ואלרגיות.

אם הגוף שלכם בריא וחזק מבפנים, גם אם אתם באים במגע עם חיידקים או במקרה זה עם אבקה, הגוף שלכם חכם מספיק ויודע לטפל בבעיה.
במחקר שנעשה, נמצא כי חיידקי הצטננות היו ממוקמים פיזית על החלק הפנימי של רקמת האף של המשתתפים. אם אתם חושבים שכל המשתתפים היו מצוננים, אתם טועים. יותר ממחצית האנשים האלה לא נפגעו. למה? במילים המפורסמות של לואי פסטר, "הנבט הוא לא כלום, האדמה היא הכל."

בריא לדעת מציג מידע כללי בתחומי בריאות ואורח חיים ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ו/או מקצועי. תכני בריא לדעת אינם בגדר המלצה או עצה או ייעוץ רפואי. השימוש באתר באחריות בלעדית של הגולש/ת.
שתפו עם חברים ומשפחה, הם עוד יודו לכם!
שיתוף
וואטסאפ
ציוץ
שלח לחבר/ה
טלגרם

תגובות לכתבה

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

להיות בריאים יותר בכל פלטפורמה, הצטרפו אלינו