7 צמחים שממגנטים אנרגיה חיובית בבית ובמשרד!

שיתוף
וואטסאפ
ציוץ
שלח לחבר/ה
לפני שאתה ממשיכים לקרוא, שמרו את מקומכם איתנו בהצטרפו לערוץ
הצטרפו לערוץ

מחקרים רבים הראו כי ניתן לשפר את האווירה באופן דרמטי בבית ובמשרד על ידי גידול צמחים מסוימים.

הצמחים מקדמים חיוביות ומשפרים אנרגיה במרחב תוך סינון האוויר.

ואלו הם הצמחים הטובים ביותר לגידול ביתי ו/או במשרד כדי להפחית את האנרגיה השלילית:

יסמין

מטבעו היסמין משמש כאפרודיזיאק חזק מאוד, בנוסף היסמין מביא  אהבה וכסף לבית. שימו היסמין בחדר השינה או בחדר שבו אתה מעבירים את רוב זמנכם, מכיוון שהוא נותן אנרגיה חיובית, משפר את מערכות היחסים שלכם, ובונה רומנטיקה.

לבנדר

(אזוביון) – כדי לעודד שינה יש להתיז שמן לבנדר על הכרית. כמו כן, כמו כן מטפל בדיכאון, מרגיע, מקדם אושר והרמוניה, ותומך במסירות ונאמנות במערכת היחסים.

אלוורה

הצמח המדהים הזה מונע ויברציות רעות, מספק אנרגיה חיובית, מזל טוב, ושגשוג. לתשומת לבך, ייתכן לדעוך לאחר שהוא ספג את כל האנרגיה השלילית בחדר ולכן מומלץ לשים אותו על אדן החלון.

לאקי במבוק 

מוערך כסמל שגשוג ומזל טוב. באסיה נעשה בו שימוש כאלף שנה. יש לשים את הצמח בקערת זכוכית עם כמה סנטימטרים של מים מטוהרים או מזוקקים, בפינה, הרחק מאור שמש ישיר.

רוֹזמָרִין

הרוזמרין מטהר את האוויר, מגן מפני מחלות שונות, ויש לו תכונות ריפוי חזקות. בנוסף משפר את מצב הרוח ואת הזכרון. יתר על כן, עשב זה חזק מושך אהבה ומעודדת תאווה. כמו כן, מומלץ לשים כמה גבעולי רוזמרין בשקיות בד ומניחים את כולם סביב הבית כדי להבטיח את נאמנותם של האנשים סביבך.

סַחְלָב

סחלבים הם צמחים עם פרחים לטווח ארוך בגדלים שונים וצורות, שמשפרים את האנרגיה בחדר, ומשחררים חמצן במהלך הלילה, ולכן עדיף להשאיר אותם בחדר השינה. כמו כן, הניחוח הנעים שלהם משפר את מצב הרוח.

מנטה

המנטה משפרת את התקשורת ומערכות יחסים בבית. בנוסף, אנשים מאמינים כי צמח מנטה טרי מביא שגשוג כלכלי.

בריא לדעת מציג מידע כללי בתחומי בריאות ואורח חיים ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ו/או מקצועי. תכני בריא לדעת אינם בגדר המלצה או עצה או ייעוץ רפואי. השימוש באתר באחריות בלעדית של הגולש/ת.
שתפו עם חברים ומשפחה, הם עוד יודו לכם!
שיתוף
וואטסאפ
ציוץ
שלח לחבר/ה
טלגרם

תגובות לכתבה

להיות בריאים יותר בכל פלטפורמה, הצטרפו אלינו