בריא לדעת
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

8 דברים שאתם עושים ועוצרים אתכם מלהתאמן

הכתבות החזקות ביותר לפני כולם בקבוצות של בריא לדעת

האם אי פעם נרשמתם לחדר כושר והפסקתם יומיים לאחר מכן?

כשמדובר על להגיע ליעדים בכושר שלכם, זה יכול לעתים קרובות להיראות כאילו יש לעולם מזימה נגדכם.

אלה שמונה הרגלים יומיומיים שעוצרים אתכם מלהתאמן

1. אתה מבלים יותר מדי זמן בטלפון שלכם

הטלפון יכול להיות הסחת דעת הכי גדולה שאי פעם הייתה לפנינו. כאשר אתם כל כך שקועים בטלפון, זה יכול להיות קשה לקרוע את עצמכם ממנו כדי להתאמן.

2. אתם ישנים מאוחר

להיות ינשוף לילה אולי היה דבר מגניב לעשות בתיכון, אבל כמבוגרים, אתם צריכים לדעת ולהבין את החשיבות של השינה. ודאו שאתם מקבלים לפחות 7 שעות שינה כל יום כדי להביא לגוף שלכם הזדמנות להיטען.

3. אתם יושבים יותר מדי

ישיבה ממושכת של זמן קשורה לשיעורי השמנה גבוהים יותר, מוות מוקדם עקב מחלת לב וסיכוי מוגבר לחלות בסוכרת. אמנם אתם לא יכולים לברוח מעבודת שולחן, יש הרבה דרכים להישאר פעילים במהלך יום העבודה. תמיד להשתמש במדרגות, ללכת אל הקולגות שלכם במקום להעביר הודעות ולקחת הפסקות קצרות לעתים קרובות. זה יעזור לכם לשמור על פעילות מחוץ לחדר הכושר.

4. אתם נותנים לכאב להיכנס בדרך

כתבות שבריא לדעת
דרכים ליהרדם מוקדם

6 צעדים פשוטים שיגרמו לכם ללכת לישון מוקדם

אכילה מהירה

9 הרגלים לא בריאים שגורמים למחלות והשמנה

אם אתה לא עובד במשך זמן רב, השרירים שלך יכול להרגיש כואב למחרת. אנשים רבים מפסיקים להתאמן כאשר השרירים מתחילים לכאוב להם. אל תהיו חלק מהאנשים האלה. זה נורמלי להרגיש כאב שריר לאחר אימון, אבל זה הולך משם. אפשר לדבר עם המאמן שלכם על הכאב ולתת לו לספר לכם כמה זמן מנוחה כדאי לתת לגוף. אבל אף פעם אל תפסיקו להתאמן. פעילות גופנית גם מקלה על הסימפטומים של כאב כרוני ומחזקת את הגוף

5. אתם חושבים שעבודות הבית זה פעילות גופנית מספיקה

בעוד שעבודות הבית היא דרך מצוינת לשרוף כמה קלוריות, זה לא אותו דבר בכלל כמו אימון. אלא אם כן אתם עושים ניקוי וקרצוף אינטנסיבי מדי יום (ואתם כנראה לא), הקלוריות שאתם שורפים במהלך הזמן הזה הם לא מאוד משמעותיים. עבודות הבית חשובות כדי לשמור על הבית נקי, אבל לרדת במשקל? לא כל כך.

6. אתם נותנים לעבודה שלכם לשלוט בחיים שלכם

אנשים רבים מחמיצים את הפעילות הגופנית כי יש להם כל כך הרבה עבודה לעשות. אבל לא משנה מה שעות העבודה שלכם, תמיד יש דרך להתאים באימון.

7. אתה מתרועעים יותר מדי

אף אחד לא ממליץ לכם להתבודד, אבל להתרועע עם חברים כל יום אחרי העבודה יכול להרוג את תוכניות הכושר שלכם. זה יכול להוריד מוטיבציה ללכת לחדר כושר, כי מי היה מעדיף חדר כושר מעל הבר המקומי? לשתות משקאות ולאכול ג'אנק פוד כל ערב גם מוסיפים הרבה קלוריות מיותרות. תפסיקו עם המשקאות לאחר העבודה והגבילו אותם רק לכמה פעמים בחודש. אתם יכולים אפילו להצטרף לחדר כושר עם עמיתיכם, כך שתוכלו להישאר במוטיבציה יחד.

8. אתם מדלגים על ארוחת בוקר לעתים קרובות

רבים מאיתנו נוטים לדלג על ארוחת הבוקר שלנו, כי אין לנו את הזמן בשביל זה. זה לא נדיר שארוחת הצהריים היא הארוחה הראשונה של היום עבור אנשים רבים. אבל דילוג על ארוחת בוקר מנקז לכם את הדלק, דבר אשר יכול לגרום לכם להיות עייפים מדי מכדי להתאמן. מה שאתם אוכלים לארוחת הבוקר חשוב לא פחות.

שתפו עם חברים ומשפחה, הם עוד יודו לכם!
שיתוף
וואטסאפ
ציוץ
שלח לחבר/ה
טלגרם

תגובות לכתבה

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

להיות בריאים יותר בכל פלטפורמה, הצטרפו אלינו

בריא לדעת מציג מידע כללי בתחומי בריאות ואורח חיים ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ו/או מקצועי. תכני בריא לדעת אינם בגדר המלצה או עצה או ייעוץ רפואי. השימוש באתר באחריות בלעדית של הגולש/ת.

בריא לדעת בשבילך

בריאות, נפש

מחקר מגלה: איך לישון בחושך מוחלט יכול לשפר את הבריאות שלכם

סיבות שכדאי להקפיא אבוקדו

תזונאי מסביר למה מומלץ להקפיא אבוקדו

6 מזונות שמאיצים את ההזדקנות וכדאי להימנע מהם

טיפים של מומחי שינה

הקשיבו למומחי השינה: הנה 5 דברים שהם לא עושים לפני השינה

באותו נושא