10 צמחים שמושכים אנרגיות חיוביות

שיתוף
וואטסאפ
ציוץ
שלח לחבר/ה
לפני שאתה ממשיכים לקרוא, שמרו את מקומכם איתנו בהצטרפו לערוץ
הצטרפו לערוץ

הידעתם? צמחים מסוגלים לשפר את זרימת האנרגיה החיובית ולהדוף כל אנרגיה שלילית.

צמחים אלו ימשכו אנרגיה חיובית:

יַסמין
יסמין מביא אושר ושגשוג ביחסים והוא ידוע בתור צמח 'הזוגות'. שימו אותו בחדר השינה עבור תזרים אנרגיה חיובית. הוא בונה רומנטיקה ומחזק את הקשר שלכם מבחינה רוחנית.

רוֹזמרין

לרוזמרין יש תכונות מרפאות, הוא טוב למטבח, אבל גם מושך אהבה! הוא יחזק את נאמנותם של אנשים כלפיך.

קַקטוס

הקקטוס מסכל את האנרגיות השליליות אשר נשלחו על ידי אנשים זדוניים. הוא יכול לספוג את האנרגיה האלקטרומגנטית המזיקה שנובעת ממכשירי חשמל ביתיים. כמו כן, יש לו מראה אקזוטי נפלא בבית.

נַענַע

יש לנענע כמה תכונות ריפוי, והוא מנקה לא רק את הסינוסים שלכם, אלא גם את האוויר. הוא ייתן לכם תחושה של בריאות ורווחה, ויכול גם למשוך שגשוג כלכלי.

מנטה

המנטה מקדמת אנרגיה חיובית. זה עוזר עם נדודי שינה ומרגיע את כולם סביבכם, כולל אותכם. זה טוב לתקשורת בתוך המשפחה ובמערכות יחסים.

במבּוק

הבמבוק מביא הרגשה עכשווית ומתוחכמת לבית. הבמבוק מקדם אנרגיה חיובית והוא מציע שקיפות, וטוהר חיים. הוא מביא תחושת נינוחות ורוגע ודוחה קנאה.

קורנית

הקורנית הוא צמח לטיהור וחיסול ויברציות רעות באוויר. זה יעזור לשינה, למנוע סיוטים וגם דוחה אנרגיה רעה.

אלוורה

צמח זה הוא בעל תכונות ריפוי מדהימות לבריאות, וגם מגן עלינו מפני קנאה ומזל רע, מביא אנרגיה חיובית, עושר ושגשוג.

אקלִיפטוס

הוא מומלץ עבור משרדים ומקומות עבודה מכיוון שהוא מושך שגשוג כלכלי. השתמשו בו במקום שבו אתם עובדים. הוא גם מגן מפני אנרגיה שלילית ודוחה אנשים עם כוונות זדוניות. הוא גם עוזר לשינה ומונע נדודי שינה.

חרציות

אנחנו אוהבים צמחים ופרחים אלה כי הם כל כך מתוקים, מדהימים ודקורטיביים. הם מביאים רגשות של שלום ושלווה. מומלץ לשים אותם בחדרים שבהם ייתכנו מתח או ויכוחים, הם מקדמים מצבי רוח טובים ורגועים.

בריא לדעת מציג מידע כללי בתחומי בריאות ואורח חיים ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ו/או מקצועי. תכני בריא לדעת אינם בגדר המלצה או עצה או ייעוץ רפואי. השימוש באתר באחריות בלעדית של הגולש/ת.
שתפו עם חברים ומשפחה, הם עוד יודו לכם!
שיתוף
וואטסאפ
ציוץ
שלח לחבר/ה
טלגרם

תגובות לכתבה

להיות בריאים יותר בכל פלטפורמה, הצטרפו אלינו