6 טעויות נפוצות שנשים עושות בזמן מחזור

שיתוף
וואטסאפ
ציוץ
שלח לחבר/ה
לפני שאתה ממשיכים לקרוא, שמרו את מקומכם איתנו בהצטרפו לערוץ
הצטרפו לערוץ

מחקר שנערך לאחרונה בדק את הבטיחות של חלק מהטמפונים והרפידות, במאמר זה, אתן הולכות לקרוא על 8 טעויות שייתכן שאתן עושות במהלך התקופה שלכן.

שתיית יותר מדי קפה

אם אנחנו מרגישים עייפים או עם כאבי ראש, אנו מיד לוקחים קפה. אבל, מצד שני, הקפאין יכול לייבש אותנו ויכול להחמיר את הסימפטומים, בעיקר כאבי ראש. קיצוץ בקפה ותה בתקופה שלכן עשוי לעזור להקל על מתח, נדודי שינה, חרדה.

שינוי טמפונים לעתים רחוקות

אם אתן לובשות את אותו טמפון או רפידה לתקופה ארוכה מדי, חיידקים מסוכנים עלולים לגדול שם.

שימוש בטמפונים ורפידות או כותנה מולבנת

רוב טמפונים והרפידות מורכבים מזהורית או כותנה, או שילוב של שניהם. רפידות וטמפונים קונבנציונליים אלה כוללים עקבות של חומרי הדברה, שאריות של דבקים ושאר חומרים הידועים כמשבשי פוריות.

שימוש במוצרים מבושמים

מוצרים ריחניים יכולים לגרות את הגוף. הם יכולים לגרום לזיהומים וחיידקיים. מוצרים ריחניים מכילים כימיקלים סינטטיים כגון פתלטים, פרבנים, ותרכובות מסרטנות. מומלץ לא להשתמש בכל מוצרי הנשים בעלי ניחוח, כולל רפידות, טמפונים, אמבטיות קצף, ותרסיסים.

חוסר שינה

במהלך השינה, הגוף שלנו מתקן ומשפר את המערכת החיסונית. חוסר שינה יכול לשנות את רמות ההורמונים ומצב הרוח שלכם. שינה של 7 עד 8 שעות חשובות במיוחד בזמן הווסת.

חוסר פעילות גופנית

פעילות גופנית תקל על ההתכווצויות ותשפר את איכות השינה. מומלץ לבצע 30 דקות לפחות של פעילות גופנית 5 ימים בשבוע, גם בזמן המחזור.

בריא לדעת מציג מידע כללי בתחומי בריאות ואורח חיים ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ו/או מקצועי. תכני בריא לדעת אינם בגדר המלצה או עצה או ייעוץ רפואי. השימוש באתר באחריות בלעדית של הגולש/ת.
שתפו עם חברים ומשפחה, הם עוד יודו לכם!
שיתוף
וואטסאפ
ציוץ
שלח לחבר/ה
טלגרם

תגובות לכתבה

להיות בריאים יותר בכל פלטפורמה, הצטרפו אלינו