בריא לדעת
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

9 דרכים בהן אנשים חכמים מתמודדים עם אנשים "רעילים"

הכתבות החזקות ביותר לפני כולם בקבוצות של בריא לדעת

עבור רובנו, חיי היום יום הם מלחיצים מספיק. אנו עומדים בפני מספר עצום של אחריות, הן אישית והן מקצועית, שלעתים קרובות דוחפת אותנו אל גבולותינו.

בדומה לרעלים בסביבה, אנשים רעילים עלולים לגרום לנזק חמור. שלא כמו רעלים רבים, עם זאת, אין שום סוג של "אזהרה" אשר מלמדת אותנו על הנזק שאנשים כאלה מהווים. לכן, עלינו להסתמך על השיפוט שלנו והאינסטינקטים שלנו.

זה מביא אותנו לנושא של מאמר זה. אנחנו הולכים לדון ב-9 דרכים שבעזרתן אנשים חכמים מתמודדים ביעילות עם אנשים רעילים.

1. הם מאוד מודעים

מודעות עצמית היא גם כלי מניעה רב עוצמה וחיוני. ההכרה העצמית מאפשרת לנו להכיר, להבין ולדאוג לכל השפעה פנימית או חיצונית. לכן, בעזרת המודעות העצמית והחברתית ניתן יהיה לזהות אנשים רעילים ולהתרחק מהם.

2. הם סולחים, אבל לא שוכחים

אנשים אינטליגנטיים רגשית מבינים כי סליחה היא מרכיב הכרחי של רווחה פסיכולוגית. עם זאת, הם גם מבינים את החשיבות של לא לשכוח מי בגד באמון שלהם. אינטליגנציה זו מאפשרת לאדם למקד את מאמציו בבניית קשרים עם אנשים שזכו בזכות כזו.

3. הם אינם מושפעים ממשברים חולפים

אנו מגדירים את החוסן כאיכות שאינה ניתנת לתיאור, המאפשרת לאנשים להידרס על ידי החיים ולחזור חזקים מתמיד.

4. הם פועלים במהירות

כתבות שבריא לדעת
דלקת ריאות

התרופות הביתיות להקלה על דלקת ריאות

היתרונות של זרעי צ'יה

היתרונות הבריאותיים של זרעי צ׳יה

לאנשים חכמים לעתים קרובות יש את היכולת המולדת להישאר פרודוקטיביים ויעילים. לשם כך, הם מקטינים במהירות כל איום שעלול להשפיע על היכולת שלהם. באופן דומה, כאשר אנשים חכמים מזהים אנשים רעילים, הם ייקחו פעולה מהירה ויעילה.

5. הם משתמשים באנרגיה

בעוד אנשים רעילים משגשגים על ידי ניקוז אנרגיה אחרים, אנשים חכמים משגשגים על ידי שמירה על אספקת האנרגיה שלהם. להיות "אנרג'י סמארט" פירושו להבין איך לנהל את האנרגיה בצורה היעילה ביותר והאפשרית.

6. הם מתמקדים במשימה

כאשר זה מגיע אליהם, אנשים רעילים הם פשוט עוד הסחת דעת חיצונית. למעשה, אנשים רעילים רבים מתכוונים להסיח את דעתם של אחרים עם תעלוליהם.

7. הם מחפשים את מערכת התמיכה שלהם

כאמור, אנשים חכמים הם לעתים קרובות מונעים מאנשים – אנשים המחפשים חיים טובים יותר עבור עצמם ויקיריהם. זה גם סביר מאוד שאנשים כאלה מבינים את החשיבות של חברות ועבודת צוות.

8. הם יוכלו לבדוק במהירות את הקשר השלילי

אנשים עם אינטליגנציה רגשית גבוהה רגישים לדיבור שלילי. אנשים רעילים יכולים לעורר חשיבה שלילית אצל אחרים אם הנמען אינו מוכן לכך – וזה קורה לכולנו.

9. הם מוצאים פתרונות משלהם

לאנשים אינטליגנטיים יש את הכישרון לחפש פתרונות לבעיות. התמודדות עם אדם רעיל או קבוצה של אנשים היא רק עוד בעיה הדורשת פתרון. באופן אופייני, אנשים אינטליגנטיים רגשית יעריכו את האפשרויות שלהם וינקטו את הפעולה המתאימה.

שתפו עם חברים ומשפחה, הם עוד יודו לכם!
שיתוף
וואטסאפ
ציוץ
שלח לחבר/ה
טלגרם

תגובות לכתבה

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

להיות בריאים יותר בכל פלטפורמה, הצטרפו אלינו

בריא לדעת מציג מידע כללי בתחומי בריאות ואורח חיים ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ו/או מקצועי. תכני בריא לדעת אינם בגדר המלצה או עצה או ייעוץ רפואי. השימוש באתר באחריות בלעדית של הגולש/ת.

בריא לדעת בשבילך

תזונה

7 מוצרי מזון הגורמים לדלקתיות, שיש להימנע מהם, או לצמצם בצורה חדה את צריכתם

דרכים להירגע בתוך מספר דקות

10 טכניקות הרגעה כדי להיות רגועים יותר תוך כמה דקות

5 דרכים שבהם הל יכול לעזור לך לרדת במשקל

19 מזונות שאסור לצרוך, אם רוצים לרדת במשקל

באותו נושא