בריא לדעת

9 דרכים בהן אנשים חכמים מתמודדים עם אנשים "רעילים"

שיתוף
וואטסאפ
ציוץ
שלח לחבר/ה
הצטרפו בחינם לקבוצת הוואטסאפ שלנו, מספר החברים מוגבל!
וואטסאפ vip

עבור רובנו, חיי היום יום הם מלחיצים מספיק. אנו עומדים בפני מספר עצום של אחריות, הן אישית והן מקצועית, שלעתים קרובות דוחפת אותנו אל גבולותינו.

בדומה לרעלים בסביבה, אנשים רעילים עלולים לגרום לנזק חמור. שלא כמו רעלים רבים, עם זאת, אין שום סוג של "אזהרה" אשר מלמדת אותנו על הנזק שאנשים כאלה מהווים. לכן, עלינו להסתמך על השיפוט שלנו והאינסטינקטים שלנו.

זה מביא אותנו לנושא של מאמר זה. אנחנו הולכים לדון ב-9 דרכים שבעזרתן אנשים חכמים מתמודדים ביעילות עם אנשים רעילים.

1. הם מאוד מודעים

מודעות עצמית היא גם כלי מניעה רב עוצמה וחיוני. ההכרה העצמית מאפשרת לנו להכיר, להבין ולדאוג לכל השפעה פנימית או חיצונית. לכן, בעזרת המודעות העצמית והחברתית ניתן יהיה לזהות אנשים רעילים ולהתרחק מהם.

2. הם סולחים, אבל לא שוכחים

אנשים אינטליגנטיים רגשית מבינים כי סליחה היא מרכיב הכרחי של רווחה פסיכולוגית. עם זאת, הם גם מבינים את החשיבות של לא לשכוח מי בגד באמון שלהם. אינטליגנציה זו מאפשרת לאדם למקד את מאמציו בבניית קשרים עם אנשים שזכו בזכות כזו.

3. הם אינם מושפעים ממשברים חולפים

אנו מגדירים את החוסן כאיכות שאינה ניתנת לתיאור, המאפשרת לאנשים להידרס על ידי החיים ולחזור חזקים מתמיד.

4. הם פועלים במהירות

לאנשים חכמים לעתים קרובות יש את היכולת המולדת להישאר פרודוקטיביים ויעילים. לשם כך, הם מקטינים במהירות כל איום שעלול להשפיע על היכולת שלהם. באופן דומה, כאשר אנשים חכמים מזהים אנשים רעילים, הם ייקחו פעולה מהירה ויעילה.

5. הם משתמשים באנרגיה

בעוד אנשים רעילים משגשגים על ידי ניקוז אנרגיה אחרים, אנשים חכמים משגשגים על ידי שמירה על אספקת האנרגיה שלהם. להיות "אנרג'י סמארט" פירושו להבין איך לנהל את האנרגיה בצורה היעילה ביותר והאפשרית.

6. הם מתמקדים במשימה

כאשר זה מגיע אליהם, אנשים רעילים הם פשוט עוד הסחת דעת חיצונית. למעשה, אנשים רעילים רבים מתכוונים להסיח את דעתם של אחרים עם תעלוליהם.

7. הם מחפשים את מערכת התמיכה שלהם

כאמור, אנשים חכמים הם לעתים קרובות מונעים מאנשים – אנשים המחפשים חיים טובים יותר עבור עצמם ויקיריהם. זה גם סביר מאוד שאנשים כאלה מבינים את החשיבות של חברות ועבודת צוות.

8. הם יוכלו לבדוק במהירות את הקשר השלילי

אנשים עם אינטליגנציה רגשית גבוהה רגישים לדיבור שלילי. אנשים רעילים יכולים לעורר חשיבה שלילית אצל אחרים אם הנמען אינו מוכן לכך – וזה קורה לכולנו.

9. הם מוצאים פתרונות משלהם

כתבות שבריא לדעת

10 דרכים לשנות את החיים ב 10 דקות

כבד שומני לא מופיע בסריקות עד שזה מאוחר מדי, הנה 7 סימני אזהרה מוקדמים !

לאנשים אינטליגנטיים יש את הכישרון לחפש פתרונות לבעיות. התמודדות עם אדם רעיל או קבוצה של אנשים היא רק עוד בעיה הדורשת פתרון. באופן אופייני, אנשים אינטליגנטיים רגשית יעריכו את האפשרויות שלהם וינקטו את הפעולה המתאימה.

בריא לדעת מציג מידע כללי בתחומי בריאות ואורח חיים ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ו/או מקצועי. תכני בריא לדעת אינם בגדר המלצה או עצה או ייעוץ רפואי. השימוש באתר באחריות בלעדית של הגולש/ת.
שתפו עם חברים ומשפחה, הם עוד יודו לכם!
שיתוף
וואטסאפ
ציוץ
שלח לחבר/ה
פינטרסט
טלגרם

תגובות לכתבה

בריא לדעת בשבילך

בריאות, תזונה

4 סימנים שהגוף שולח לכם כאשר אתם אוכלים יותר מדי מלח

רוצים בטן שטוחה? התרחקו מהמזונות היומיומיים האלה

6 דרכים לקביעת איכות האוויר בבית

9 סיבות מדוע פיהוק מוגזם הוא סימן רע

באותו נושא