6 דרכים פשוטות שיסלקו את החרקים מהבית שלכם (ללא כימיקלים)

שיתוף
וואטסאפ
ציוץ
שלח לחבר/ה
לפני שאתה ממשיכים לקרוא, שמרו את מקומכם איתנו בוואטסאפ vip
וואטסאפ vip

הדבר היחיד שאנחנו מעולם לא למדנו זה כיצד לחיות זה לצד זה עם ג'וקים וחרקים. בקיץ, במיוחד, הם פולשים לבתינו לעתים קרובות. אנחנו נציג לכם 6 דרכים ביתיות כיצד לסלק את החרקים מביתכם ולהחזיר אותם לאן שהם שייכים.

מנטה

אתם יכולים לקטוף כמה עלים מהגינה, או לקנות אותם מהחנות, עליכם לרסק אותם ולפזר בכל מקום בבית. הריח ימנע מהחרקים מלהגיע לתוך הבית שלכם. ניתן לייבש כמה עלים ולשים בארון שלכם, בין המצעים ואפילו מתחת למזרן. זה גם ישמור על הבגדים שלכם, גם יהיה ריח טוב למצעים והמזרן, וכמובן – ללא חרקים.

לבנדר, רוזמרין ואקליפטוס

שלושת השמנים האלה עובדים באופן יוצא מן הכלל נגד פשפשים. עליכם לקנות שמנים אתריים, ולאחר מכן תוסיפו שלוש טיפות של כל שמן לתוך כוס מים, תערבבו היטב ותמלאו לתוך בקבוק ספריי, והנה לכם – תרסיס טבעי נגד חרקים. לנער היטב לפני השימוש.

שמן מנטה

ג'וקים, במיוחד עכבישים, לא אוהבים את הריח של המנטה. תערבבו כמה טיפות של שמן מנטה עם מים, ותשפכו לתוך בקבוק ספריי, תנערו היטב ותרססו בקלות. זה ירחיק עכבישים ויהיה ריח טרי וטעים.

אבקת סודה לשתייה

סודה לשתיה ממש תהרוג את החרקים. אתם יכולים לשים אותה בכל מקום בבית. סודה לשתיה שואבת לחות מפגרי חרקים. אחרי כמה ימים, תוכלו לטאטא אותם.

חוֹמץ

כמו עם שמנים, אתם יכולים לערבב חומץ עם מים וליצור ספריי. זה קל כי לרובנו יש חומץ בארונות המטבח. הריח הוא חיסרון אבל זה ייעלם עם הזמן.

פלפל קאיין

אתם פשוט צריכים לפזר קצת באזורים הבעייתיים שלכם, אבל לוודא שאין כניסה לבעלי חיים אשר יכולים לאכול את זה. החרקים יתרחקו.

בריא לדעת מציג מידע כללי בתחומי בריאות ואורח חיים ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ו/או מקצועי. תכני בריא לדעת אינם בגדר המלצה או עצה או ייעוץ רפואי. השימוש באתר באחריות בלעדית של הגולש/ת.
שתפו עם חברים ומשפחה, הם עוד יודו לכם!
שיתוף
וואטסאפ
ציוץ
שלח לחבר/ה
טלגרם

תגובות לכתבה

להיות בריאים יותר בכל פלטפורמה, הצטרפו אלינו