בריא לדעת
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

5 סיבות מדוע בכי הוא דווקא טוב עבורכם

הכתבות החזקות ביותר לפני כולם בקבוצות של בריא לדעת

האם אתם זקוקים לבכי טוב? ובכן, יש לכם מזל, כי בכי הוא למעשה טוב לבריאות שלכם. זה נכון! אנחנו יודעים שיש הרבה אסוציאציות שליליות לבכי. אבל היי! מחקר אומר שזה ממש טוב בשבילכם. הנה 5 סיבות לכך שאתם צריכים לשפוך את כל מה שיש לכם על הלב החוצה.

1. שחרור מתח

הדמעות למעשה עוזרות להקל על הלחץ. הסיבה לכך היא כי דמעות רגשיות אחראיות לשחרור של קורטיזול – הורמון הלחץ המיוצר בגוף. בכי טוב ידוע ככזה העוזר לאנשים להרגיש טוב יותר, גם כאשר הבעיות אינן נפתרות

2. עוזר להתגבר על האבל

הדמעות עוזרות לכם מבחינה פיזיולוגית, פסיכולוגית ורוחנית. תוציאו את כל הרגשות שלכם. יהיה לכם סיכוי טוב יותר לשרוד את האבל. בכי הוא יעיל כדי לשחרר את הצער ועוזר לכם להתמודד עם האבל טוב יותר.

3. הסרת רעלים

בכי עוזר לשחרר רעלים מהגוף בדיוק כמו שטיפה של רעלים דרך נוזלי הגוף כמו שתן וזיעה. דמעות רגשיות מסייעות לטהר את הגוף מרעלים לא רצויים. הדמעות מסייעות לשטוף את הרעלים הלא רצויים המצטברים בגוף במהלך תקופות מתח גבוהות.

4. עוזר לכם להתחבר

תמיד יהיו את האנשים שיעזבו אתכם כאשר אתם מתחילים להראות סימנים של פגיעות רגשית. אלה אנשים שעדיף שתתרחקו מהם. בכי זה גורם מליטה גדול ביחסים בין אנשים.

5. גורם לכם להיות יותר יצירתיים

כתבות שבריא לדעת
דרכים ליהרדם מוקדם

6 צעדים פשוטים שיגרמו לכם ללכת לישון מוקדם

אכילה מהירה

9 הרגלים לא בריאים שגורמים למחלות והשמנה

אנשים שבוכים הרבה, אפילו על דברים שאולי נראים לכם מטופשים מאוד, מרגישים הרבה רגשות. רגשות חזקים כאלה מורגשים בדרך כלל על ידי אמנים, משוררים, סופרים ואנשים אחרים העוסקים באמנות היצירתית. ככל שאתם מרגישים יותר, ככה הפוטנציאל שלכם ליצור גבוה.

שתפו עם חברים ומשפחה, הם עוד יודו לכם!
שיתוף
וואטסאפ
ציוץ
שלח לחבר/ה
טלגרם

תגובות לכתבה

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

להיות בריאים יותר בכל פלטפורמה, הצטרפו אלינו

בריא לדעת מציג מידע כללי בתחומי בריאות ואורח חיים ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ו/או מקצועי. תכני בריא לדעת אינם בגדר המלצה או עצה או ייעוץ רפואי. השימוש באתר באחריות בלעדית של הגולש/ת.

בריא לדעת בשבילך

בריאות

12 הדרכים בהן העישון גורם להאצת ההזדקנות

8 סימני אזהרה של זרימת דם ירודה ולקויה

היתרונות הבריאותיים של כוס מים חמים

אלו ההשפעות הבריאותיות של שתיית מים חמים

חלבון עוף

זה מה שקורה לגוף כשצורכים יותר מדי חלבון

באותו נושא