7 מזונות שאיתם ניתן להלחם ב-סרטן, גאוט, מחלות לב, סכרת ועוד

שיתוף
וואטסאפ
ציוץ
שלח לחבר/ה
לפני שאתה ממשיכים לקרוא, שמרו את מקומכם איתנו בהצטרפו לערוץ
הצטרפו לערוץ

כיום, אנו אוכלים מזונות רעילים שפוגעים בגוף שלנו. מזונות אלו גורמים ליצירת חומצה בגוף.

כאמור ההשפעות של מזונות , בתוספת גורמים אחרים כמו מתח, חוסר שינה וחוסר איזון הורמונלי מעלים את הסיכון למחלות.

דרך מצוינת להפחית את הסיכון למחלות, להישאר נמרצים ולאבד שומן, היא לאכול מזונות בסיסיים. והנה רשימת מזונות בסיסיים שיש לאכול.

שקדים:
מפחיתים את רמת הכולסטרול הרע ומעלים את רמות האנרגיה. שתיית חלב שקדים יכולה גם לתת את היתרונות הבריאותיים האלו.

ברוקולי:

נלחם בסרטן, משפר את העיכול, מנקה רעלים, ומשפר את מערכת הלב וכלי הדם. יש להוסיף ברוקולי לארוחות ולוודא שאתם אוכלים אותו לפחות 4 פעמים בשבוע.

אבוקדו:
יש לאכול אבוקדו כל יום, האבוקדו מנטרל את חומצות הקיבה מפחית את הסיכון לסרטן, מוריד את רמות הכולסטרול הרע ומשפר את בריאות הלב. שומנים רוויים מן האבוקדו אינם מזיקים להיפך. אבל, אם אתם מנסים לרדת במשקל, תדאגו בקשר לקלוריות שהאבוקדו מכיל. באבוקדו אחד גדול יש 400 קלוריות.

מלפפון:

המלפפונים מכילים כמות גדולה של מים ובעקבות כך גורמים למיום. בנוסף, הם מכילים חומרים נוגדי חמצון, שיכולים להלחם בדלקת. מלפפונים מפחיתים את הסיכון למחלות לב וכלי דם ועוזרים להלחם בסוגים שונים של סרטן.

מלון:

המלונים מכילים הרבה מים ויש להם תכולת סיבים תזונתיים גבוהה, כך הם מסלקים את הרעלים מהגוף. יתר על כן, הם יתנו לך בסיסיות והרבה חומרים מזינים.

לימון:

הרבה אנשים חושבים כי לימונים הם חומציים. אבל, לאחר העיכול הם הופכים לאלקליין. ללימונים הרבה יתרונות בריאותיים, כך שיש להוסיף פרוסת לימון למי השתייה או שאפשר לשתות מיץ לימון טרי.
בננה: 

עלינו לדעת שלא כל הבננות אותו הדבר. כשהבננות במצב בוסר הן חומציות ויכולות להיות הסיבה לקלקול קיבה. אבל בננות בשלות (עם כתמים חומים) הם אלקאליות מאוד ועשירות בויטמינים ומינרלים.

בריא לדעת מציג מידע כללי בתחומי בריאות ואורח חיים ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ו/או מקצועי. תכני בריא לדעת אינם בגדר המלצה או עצה או ייעוץ רפואי. השימוש באתר באחריות בלעדית של הגולש/ת.
שתפו עם חברים ומשפחה, הם עוד יודו לכם!
שיתוף
וואטסאפ
ציוץ
שלח לחבר/ה
טלגרם

תגובות לכתבה

להיות בריאים יותר בכל פלטפורמה, הצטרפו אלינו