7 שיטות חכמות להפוך את הבית שלכם לבית ללא אבק !

שיתוף
וואטסאפ
ציוץ
שלח לחבר/ה
לפני שאתה ממשיכים לקרוא, שמרו את מקומכם איתנו בהצטרפו לערוץ
הצטרפו לערוץ

מה זה אבק? אבק אינו אלא חלקיקי בד, נייר, גרגרי אבקה ותאי עור מתים. לא משנה כמה אתם מנקים טוב, אבק עדיין חוזר. הצטברות של אבק יכולה להמיט חורבן בבית ולגרום לאנשים לסבול מאלרגיות מרגיזות ומזיקות, מאסטמה, ולעשות בעיות חמורות יותר על ידי הבאת קרדית האבק. זה כמעט בלתי אפשרי לשמור על ניקיון מאבק לחלוטין, אבל עם כמה אסטרטגיות חכמות, אתם תמיד יכולים לשמור על האבק תחת שליטה.

1. שמרו את הארונות שלכם מסודרים

תמיד הכי טוב לאחסן בגדים בשקיות, מיכלי פלסטיק, וקופסאות פלסטיק קטנות. אם אתם שומרים את הבגדים ישירות בארון, בכל פעם שתפתחו את הארון שלכם, יהיו שם חלקיקי אבק.

2. החלפת מצעים

המקום האהוב על קרדית האבק הוא מתחת לסדינים, מזרנים וכריות. כדי למנוע מקרדית האבק להיות שם, מומלץ לשנות את המצעים פעם בשבוע. אתם צריכים לכבס את המצעים לפחות פעם בשבוע.

3. לנקות אבק רק בחוץ

אף פעם אל תנקו את האבק מהחפצים שלכם בתוך הבית. זה רק גורם לאבק להסתובב באוויר. אם יש לכם אלרגיה לאבק, זה יהיה גרוע מתמיד. חשוב לזכור כי אתם חייבים לנקות מאבק את השטיחים, המזרנים, והכריות בבית שלכם רק בחוץ.

4. שמרו על הרצפות שלכם נקיות

לעולם אל תתנו לבלגן להצטבר על הרצפות בבית. ערימות של בגדים, עיתונים, מגזינים, צעצועים, ספרים וכו ' עוזרים לאבק להתיישב עליהם ואפילו אם סביבם האיזור נקי, לא תוכלו למנוע מאבק להתיישב עליהם.

5. הימנעו משימוש בשטיחים

הגיע הזמן להיפרד לשלום מהשטיחים בבית שלכם. שטיחים נראים יפה, אבל הם הבתים האהובים של קרדית האבק. שטיחים ורצפות שטיח צריכים תחזוקה גבוהה, ואם אתם לא שומרים עליהם כראוי, אתם רק מזמנים את קרדית האבק יותר ויותר לבית שלכם. השתמשו בשואב אבק באופן יומי כדי לנקות את השטיחים אם אתם כל כך מחבבים אותם.

.6 אל תשתמשו במאבק נוצות

מאבקי נוצות לא עושים טוב לבית שלכם. הם רק מחמירים את האבק הקיים ומסייעים לאבק להתיישב במקום אחר בבית. תמיד מומלץ להשתמש במטלית לחה או רטובה כדי לנגב את המשטחים המאובקים בבית.

7. נקו מלמעלה למטה

תמיד להתחיל לנקות את האבק מלמעלה למטה כדי שלא תיתנו לאבק לעוף מעל. התחילו לנקות את המשטחים הגבוהים ביותר ולאחר מכן, תנועו לכיוון התחתון כדי ללכוד כל חלקיק אבק שאולי החמצתם בעת הניקוי.

בריא לדעת מציג מידע כללי בתחומי בריאות ואורח חיים ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ו/או מקצועי. תכני בריא לדעת אינם בגדר המלצה או עצה או ייעוץ רפואי. השימוש באתר באחריות בלעדית של הגולש/ת.
שתפו עם חברים ומשפחה, הם עוד יודו לכם!
שיתוף
וואטסאפ
ציוץ
שלח לחבר/ה
טלגרם

תגובות לכתבה

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

להיות בריאים יותר בכל פלטפורמה, הצטרפו אלינו