בריא לדעת
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

8 הרגלים מוכחים שיעזרו לכם להיות אנשים יותר שמחים ומאושרים

הכתבות החזקות ביותר לפני כולם בקבוצות של בריא לדעת

להיות מאושר זה נשמע כמו הדבר שהכי קל להיות, אבל בפועל זה אחד הדברים הקשים ביותר. איך אתה מחייך אחרי שאתה מבלה יום ארוך בעבודה עם זמנים ודדליינים מלחיצים ואז אתה צריך לחזור הביתה לבלגן של הילדים שלך?

ייתכן שתרצה פשוט להתמוטט לכמה ימים מתשישות במקום להתמודד עם כל הבעיות שלך.

להיות מאושר כל יום זה עשוי להיות מטרה יותר מידי קשה, ואלה שמונה עצות שיכולות לעזור לך להיות אדם הרבה יותר עליז באופן כללי.

זייפו את זה
חיוך מזויף כתגובה לבדיחות הנוראות של הבוס שלך עלול להיות סתם לחץ על שרירי הלחי שלך, אבל חיוכים אמיתיים יכולים מיד להפעיל את כל שרירי הלחי. כאשר אתה צוחק, שים לב איך העיניים שלך מיד מתקמטות. תנועת העין הזו היא המפתח לחיוך אמיתי וטריק טוב 'לעבוד' על המוח שלך להאמין שאתה מאושר. המוח שלך מגיב בהמולה של הורמונים מאושרים והצרות שלך נעלמות, לפחות באופן זמני.

עשו פעילות גופנית
המחשבה ללכת לחדר הכושר אולי תעציב אתכם מסיבות שונות כמו חוסר זמן או מוטיבציה אבל תנו לזה סיכוי. פעילות גופנית הוכחה להיות אחת הדרכים היעילות ביותר למניעת הידרדרות וחזרה לסורם של חולי דיכאון. מלבד גם לספק לך פרץ של אנדורפינים, פעילות גופנית יכולה גם לגרום לך להרגיש הרבה יותר בטוח בעצמך.

שאפו אוויר צח
לבלות את כל היום סגור בחדר אחד זה מספיק כדי להפוך כל אדם למשוגע . כאשר אתה מרגיש קדרות ועצבות ,כדאי לך לנסות לצאת החוצה ולשנות את הסביבה שבה אתה מבלה. אם יש לך פארק קרוב אליך, עשה בו טיול של 30 דקות. קח הפסקה מן הרעש והזיהום של חיי העיר, ותן לאפקט המרגיע לשטוף אותך. בילוי זמן בחוץ ייתן לך קצת זמן לחשוב בבירור על עניינים שונים ואז הצרות שלך לא תיראנה כל כך גדולות .

השקיעו בקשרים חברתייםמחקרים הראו כי כל אדם צריך בממוצע 5 חברים וידידים בחייו. במקום לנסות כל הזמן להרחיב את המעגל החברותי שלך בעוד ועוד אנשים, נסה למצוא את אותם 5 אנשים שאתה יכול לסמוך עליהם לא משנה מה. ודא כי הם אנשים חיוביים המאמינים לך ולא אלה שאתה רק נהנה לרכל איתם.

התנדבו
עזרה לאחרים היא תמיד דבר נהדר ואתה לא צריך לצפות שום דבר בחזרה בתמורה. אבל אתה יכול להיות קצת קצת 'אנוכי' ולצבור הרבה אושר אישי מתוך זה. במסקנה כמעט פרדוקסלית, מדענים מצאו כי לתת עושה יותר טוב מאשר לקבל. אנשים שבחרו להוציא כסף על אחרים דיווחו על רמות גבוהות יותר של אושר. עסקו קצת בעבודה התנדבותית וכך אתם יוצרים השפעה חיובית לא רק על החיים של מישהו אחר, אלא גם על שלכם.

טיילו ברחבי העולם
במקום להוציא את הכסף על דברים לא הכרחיים ונחוצים, השתמש בו לחופשה אם אתה רוצה אושר מתמשך יותר. הנעליים שקנית אולי ישחקו, אבל הזיכרונות שלך מחופשה תמיד ישארו בזיכרון ויהיו יקרים לליבך. חוויות גם גורמות לכך שהם מכריחות אותך לצאת מתוך אזור הנוחות שלך ולחשל אותך להתמודד טוב יותר עם בעיות בחיי היומיום שלך.

עשו מדיטציה
עם כל קולות השונים שנשמעים בראש שלך, זה יכול להיות קשה להירגע ולהתמקד בדברים החשובים. מדיטציה עוזרת לך לנקות את דעתך ומלמדת אותך את עוצמת השתיקה. אפקט מרגיע זה יכול גם גורם לך הרבה יותר חסין למלכודות וההתמודדות של החיים.

כתבות שבריא לדעת
דרכים ליהרדם מוקדם

6 צעדים פשוטים שיגרמו לכם ללכת לישון מוקדם

אכילה מהירה

9 הרגלים לא בריאים שגורמים למחלות והשמנה

עשו שלום עם עצמך
רוב האומללות שלנו היא לעתים קרובות עצמית. אנו יוצרים לעצמנו מטרות גבוהות בלתי אפשריות וכאשר אנו לא מצליחים להשיג אותם, אנו מתפלשים ברחמים עצמיים. במקום זאת, עליך להפסיק להגדיר את עצמך בתור כישלון ולהתמקד במה שיש לך ובמה שהשגת בחיים שלך. ספור את הדברים הטובים שהתברכת בהם בכל יום ואתה תמצא כי יש לך הרבה יותר סיבות להיות מאושר ממה שחשבת.

שתפו עם חברים ומשפחה, הם עוד יודו לכם!
שיתוף
וואטסאפ
ציוץ
שלח לחבר/ה
טלגרם

תגובות לכתבה

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments

להיות בריאים יותר בכל פלטפורמה, הצטרפו אלינו

בריא לדעת מציג מידע כללי בתחומי בריאות ואורח חיים ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ו/או מקצועי. תכני בריא לדעת אינם בגדר המלצה או עצה או ייעוץ רפואי. השימוש באתר באחריות בלעדית של הגולש/ת.

בריא לדעת בשבילך

בריאות

לא תאמינו מה יקרה אם תרססו אלכוהול על המיטה שלכם!

5 התנהגויות וגורמים שהופכים אנשים לחסרי רגישות

6 סוגי צואה שמראים שיש בעיות במעיים

הליכה עוזרת לחרדות

8 כללי 'עשה ואל תעשה' של חיים עם חרדה על פי מומחים

באותו נושא